Zarobki Zenka Martyniuka… Będziecie zdziwieni!

Choć stara się mówić tylko o swoim życiu zawodowym, nie zdradza, jakie sumy wpływają na jego konto. Nic zatem dziwnego, że fani gwiazdora od dawna zastanawiali się, jak przedstawiają się jego zarobki. Teraz już wiadomo.

Zenek Martyniuk od wielu, wielu lat jest u szczytu swojej kariery i nic nie wskazuje na to, by ta kwestia miała ulec zmianie. Z każdym rokiem, grupa wielbicieli muzyka coraz bardziej się rozrasta. By sprostać ich oczekiwaniom w jego terminarzu pojawia się coraz więcej koncertów. Oczywistym jest, że liczne występy oznaczają nie tylko możliwość spotkania z fanami, ale przede wszystkim zarobki, które jak za chwilę się przekonacie, są naprawę niezłe.

Wiadomo, ile zarabia Martyniuk. Nie przecierają oczu ze zdumienia…

Choć lider zespołu Akcent jest królem disco polo, cechuje go spora skromność, która nie pozwala mu mówić o pieniądzach. Mimo to, fani nieustannie dociekali, jakimi sumkami gwiazdor mógłby się pochwalić i ku ich uciesze, informacje na ten temat w końcu pojawiły się w mediach.

Zobacz też: NIEOZNAKOWANE RADIOWOZY SZANSĄ NA WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

Niesłabnąca sława sprawia, że Martyniuk rocznie grywa nawet około 300 koncertów, przez co czasem zdarza się, ze gra kilka występów jednego dnia. Przeważnie każdy z nich trwa około 30-40 minut. Za zaledwie jeden koncert Martyniuk może zgarnąć nawet 20 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że organizatorzy imprez nieustannie walczą o pojawienie się na ich scenie wokalisty, dlatego wciąż przekrzykują się coraz większymi sumami.

Zobacz też: WIELU NIE MIAŁO O TYM POJĘCIA. MAMY WYJĄTKOWĄ NIEDZIELĘ!

Źródło: „pikio.pl”

Share