Całkiem nowe zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych Magdy Gessler mówi samo za siebie. Kobieta ma ogromne powody do radości. Wspólnie z rodziną świętują ważne wydarzenie!

Magda Gessler – jak powszechnie wiadomo – jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce, lecz swoje restauracje ma także poza granicami kraju. Kobieta znana jest przez niemal wszystkich - zarówno młodszą część społeczeństwa, jak i starszą.

Kobieta największą sławę zdobyła dzięki prowadzeniu kultowego programu kulinarnego “Kuchenne rewolucje”, w którym od wielu lat pomaga polskim restauratorom odbudować ich lokale oraz menu. Ponadto, restauratorka została pokochana przez tysiące fanów przez swoją charyzmę, otwartość i bezpośredniość.

Ma także oryginalny sposób ubierania, co wraz z jej wypowiedziami jednoznacznie świadczy o tym, iż podąża własnymi ścieżkami i nie próbuje “dopasować” się do innych. Ta unikatowość sprawiła, że dziś jest niezwykle ceniona.

Wspaniały, rodzinny dzień

Poza sukcesami w karierze prywatnie kobieta także jest szczęśliwa - jest spełnioną żoną, matką i babcią. Ostatnio całą rodziną świętowali 90 urodziny jej ojca, Mirosława Ikonowicza. W związku z tą okazją restauratorka zamieściła w sieci fotkę z ojcem oraz swoim bratem, którego nie pokazuje zbyt często.