Najnowsze słowa, które wypowiedziała jedna z najbardziej lubianych polskich osobowości show – biznesu mogą zaskoczyć wiele osób! Zofia Zborowska w szczerej wypowiedzi o wierze. To już kolejna gwiazda, która publicznie ogłasza swoje poglądy religijne. Co takiego powiedziała?

Zofia Zborowska, czyli córka aktorów: Wiktora Zborowskiego oraz Marii Winiarskiej także poszła śladami rodziców i robi karierę aktorską. Poza tym bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje prawdziwe życie - i to właśnie za tą naturalność fani ją pokochali. Kobieta nie wstydzi się pokazać bez makijażu czy uczesanych włosów, a swoje – od niedawna - macierzyńskie życie przedstawia tak, jak wygląda naprawdę.

Aktorka wychowała się w rodzinie wierzącej, zatem nic dziwnego, że od jakiegoś czasu pojawiają się pytania od fanów o chrzest dziecka, a także o sam aspekt wiary w małżeństwie kobiety. Ostatnio postanowiła na nie odpowiedzieć.

Zofia Zborowska planuje odejść z Kościoła

Zofia Zborowska w odpowiedzi na jedno z pytań odpowiedziała szczerze, że przestała należeć do grona osób wierzących, dlatego planuje dokonać apostazji, czyli oficjalnego odejścia z Kościoła, z wspólnoty chrześcijan. Fani w pełni szanują decyzję gwiazdy.