Całkiem nowe fotki, które właśnie pojawiły się w sieci mogą być szokujące dla wszystkich miłośników motoryzacji. Okazuje się, że nowe auto celebrytki, Agnieszki Woźniak - Starak niedawno zostało uszkodzone. Czy ktoś zrobił to celowo? Naprawa będzie kosztowała majątek...

Agnieszka Woźniak - Starak należy do grona najbardziej znanych i lubianych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych od lat. Swoje uznanie zdobyła nie tylko dzięki profesjonalizmowi w pracy, ale także sposobie bycia oraz ubierania, gdyż kobieta słynie z niezwykle stylowych kreacji zarówno w pracy, jak i na co dzień.

Na jej rozpoznawalność wpłynęła także tragiczna śmierć jej męża w 2019 roku na Mazurach – producenta filmowego, Piotra Woźniak - Starak. Po stracie najbliższej osoby dziennikarka odsunęła się w cień i na kilka miesięcy zniknęła ze świata mediów, po czym powoli zaczęła wracać do obowiązków zawodowych.

Nowe auto już uszkodzone!

Agnieszka Woźniak - Starak poza tym, że lubi się stylowo ubierać, dba także o to, aby samochody, którymi jeździ również przyciągały wzrok. Niedawno gwiazda kupiła rzadko spotykaną Teslę Model 3, której wartość szacuje się na ok 300 tysięcy złotych.

Jak wynika z fotografii zrobionych przez paparazzi, auto już zostało uszkodzone! Gwiazda ma wgnieciony cały bok, a naprawa z całą pewnością wyniesie sporo.

Samochód / pomponik.pl