Całkiem nowa wypowiedź jednej z bardziej lubianych wokalistek wykonujących muzykę disco polo, Magdaleny Narożnej właśnie pojawiła się w sieci. Kobieta wypowiedziała się szczerze o swoich planach na Święta Bożego Narodzenia. Czy zespół “Piękni i Młodzi” zagra dla tłumu? Fani czekają na odpowiedź!

Magdalena Narożna jest postacią niezwykle popularną wśród miłośników muzyki tanecznej, czyli disco polo. Kobieta swoją karierę rozpoczynała grając na weselach czy lokalnych imprezach biesiadnych. Sytuacja jednak dynamicznie się zmieniła, kiedy wraz ze swoim zespołem “Piękni i Młodzi” pojawili się w popularnym programie “Must be the music” kilka lat temu. Polacy pokochali zespół i wyczekują każdego nowego utworu.

Czy zagrają dla widzów?

Magdalena Narożna w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów została zapytana o to, gdzie spędza Święta Bożego Narodzenia. Kobieta wyznała, że wraz z zespołem od kilku lat mają tradycję, że nie grają w święta i bardzo im się to podoba.

- Spędzimy je rodzinnie bardziej. Będziemy po trochu odwiedzać rodzinę, by z każdym podzielić się opłatkiem. Wigilia musi być tradycyjnie u babci (...) Przede wszystkim nie gramy. Mieliśmy już wcześniej taki plan, od 3 lat nie gramy w święta i dobrze się z tym czuję - powiedziała gwiazda.