Najnowszy odcinek kultowego programu rozrywkowego “Familiada” z całą pewnością przejdzie do historii! Wszystko to za sprawą nieprawdopodobnej odpowiedzi uczestniczki. To słowo na literę “ć” stanie się hitem! O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, program “Familiada” zna i lubi niemalże każdy. Ta emitowana od roku 1994 produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością oraz zainteresowaniem zarówno ze strony oglądających, jak i chcących wziąć udział. Przez te wszystkie lata trwania programu w pamięć zapadło wiele zabawnych sytuacji i odpowiedzi, jakich udzielali uczestnicy.

Co więcej, sam prowadzący, Karol Strasburger słynie z dowcipów, którymi dzieli się w każdym odcinku.

W najnowszym z odcinków pojawiło się hasło, którego nikt się nie spodziewał - rozbawiło niemalże wszystkich, nawet prowadzącego. Już stało się hitem w sieci – koniecznie zobacz!

Słowo na literę “Ć” to...?

Obie biorące udział drużyny miały powiedzieć słowo zaczynające się na literę “Ć”. Pierwsza z rywalizujących grup obstawiała, że może to być wyraz “ćwierć”. Czwórka z pięciu osób powiedziała owy wyraz, lecz piąta, ostatnia osoba postanowiła zmienić ową wersję na... “ćmiel”. Niemalże nikt nie mógł uwierzyć, że kobieta pomyliła pisownię słowa “trzmiel” - nawet sam prowadzący był w szoku.