Najnowsze posty, które raz po raz są publikowane w mediach społecznościowych Moniki Miller robią w sieci prawdziwy szał. Kobieta znalazła się w ogniu krytyki po powrocie ze szpitala. Padły ostre zarzuty ze strony fanów... O co tu chodzi?

Monika Miller to osoba, którą nie wszyscy znają, a do świata show – biznesu wkroczyła nagle i pewnie. Jej rozpoznawalność każdego dnia jest coraz większa, a fanów przybywa. Kim jednak jest celebrytka i czym się zajmuje? Monika Miller to wnuczka Leszka Millera, jednego z najpopularniejszych polityków w kraju, a zatem swoją popularność zawdzięcza dziadkowi, który nieustannie chwali wnuczkę w mediach.

Kobieta bardzo szybko zdobyła zainteresowanie ze strony Polaków oraz producentów telewizyjnych. Została zaproszona do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, a niedługo po tym dostała ofertę zagrania w lubianym przez tysiące osób serialu “Gliniarze”.

Stan zdrowia celebrytki pogorszył się, reakcja fanów może zdziwić!

Monika Miller niedawno wyznała, że wykryto u niej chorobę tarczycy, jaką jest Hashimoto. Po wizycie w szpitalu okazało się jednak, że młoda kobieta ma także guzy – na szczęście niezłośliwe. Musiała zatem pobyć w placówce medycznej znacznie dłużej, a stamtąd regularnie relacjonowała każdy dzień pobytu. Fani zarzucili jej, że... lansuje się na własnej chorobie!

- Nagrywając filmiki ze szpitalnego łóżka, byłam sobą. Taka już jestem, ale kolejny raz za swoją naiwność płace. Nie planuje jednak promować się na swojej chorobie i nigdy mi to nie przyszło do głowy. Wielokrotnie pisałam tutaj, że chciałabym, żeby ludzie na IG nie udawali, że jest u nich tylko super. U nikogo nie jest tylko dobrze. Moje intencje zostały jednak inaczej odebrane - powiedziała.