Kolejny skandal na brytyjskim dworze królewskim? Jak przekonują zachodnie media to całkiem możliwe. Znów wraca temat Meghan Markle i księcia Harry’ego. Para ma podobno dysponować taśmami, na których zostali nagrani członkowie rodziny królewskiej! Czy filmy ujrzą światło dzienne?

Jak przypomina serwis Pomponik, wiosną była para książeca zdecydowała udzielić bardzo kontrowersyjnego wywiadu Oprah Winfrey i opowiedzieć ze szczegółami o życiu, jakie wiedli za murami pałacu Buckingham i swoich relacjach z Windsorami. To wywołało istną lawinę medialną, a zaniepokojeni tym, co padło w rozmowie z amerykańską gwiazda telewizji wstrząsnęło dworem.

Czy Meghan Markle i książę Harry potajemnie nagrywalio członków rodziny królewskiej i personel? Do mediów wypłynęły porażające informacje. Ujawnią filmy światu?

Pojawiły się wówczas oskarżenia o rasizm wobec Archiego, którego mieli się dopuścić członkowie rodziny królewskiej, a także o brak wsparcia przed brytyjskimi bulwarówkami. Meghan Markle opowiedziała o swojej depresji i myślach, by ze sobą skończyć.

Ten wywiad sprawił, że i tak napięte stosunki między Sussexami a rodziną królewską stanęły niemal na ostrzu noża. Teraz sytuacja może pogorszyć się jeszcze bardziej. Dlaczego?

Okazuje się, że Meghan Markle i książę Harry mają posiadac nagrania członków rodziny królewskiej i personelu, gdy byli jeszcze w Wielkiej Brytanii. Czy filmy, na których widać również prywatne momenty z życia dworu ujrzą światło dzienne? Para ma rozważać przekazanie ich serwisowi Netflix, z którym ma podpisaną umowę.

Meghan Markle & książę Harry / Youtube: BBC
Meghan Markle & książę Harry / Youtube: BBC
Meghan Markle, książę Harry/ screen youtube

Jak informował portal "Życie": MIESZKAŃCY MIASTA NIE ZGADZAJĄ SIĘ NA FESTIWAL KOLORÓW. ŚRODOWISKA KATOLICKIE MÓWIĄ WYRAŹNE NIE. SAMORZĄD ZOSTAŁ ZMUSZONY DO PODJĘCIA NOWYCH DECYZJI

Przypomnij sobie: „M JAK MIŁOŚĆ” ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ! AKTORKA, KTÓRA DOŁĄCZY DO OBSADY JEST PARTNERKĄ JEDNEGO Z GŁÓWNYCH BOHATERÓW. TO BĘDZIE NAPRAWDĘ NIECODZIENNY DUET

Portal "Życie" pisał również: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CHWASTY W OGRODZIE NIE DAJĄ ZA WYGRANĄ? PRACE OGRODOWE Z UŻYCIEM PRODUKTU Z KUCHENNEJ SZAFKI NIE BYŁY PROSTSZE. SODA OCZYSZCZONA TO ISTNE REMEDIUM