Oliwia Bieniuk wkrótce będzie miała 18. urodziny. Mimo, że jest już prawie dorosła, to jej ojciec nie daje jej tyle swobody, ile by chciała.

Martyna Gliwińska, matka najmłodszego z dzieci Jarosława Bieniuka postanowiła zdradzić prawdę o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu znanej rodziny. Jak się okazuje, nastolatka nie ma zbyt lekko.

Podobno były piłkarz stosuje wobec niej surowe meotdy wychowawcze, które znacznie wpływają na jej życie codzienne.

Oliwia Bieniuk nie popiera metod wychowawczych ojca

Patrząc na Oliwię Bieniuk trudno nie zgodzić się z tym, że swoją wyjątkową urodę odziedziczyła po swojej zmarłej matce. Piękna aktorka, Anna Przybylska odeszła w 2014 roku w następstwie choroby nowotworowej.

Nastolatka ma jeszcze dwóch, młodszych braci, jednak to ona cieszy się największą popularnością. Media oraz szerokie grono fanów jej rodziców bacznie przygląda się życiu dziewczyny.

Oliwia Bieniuk nie ma taryfy ulgowej u swojego ojca, źródło: Kobieta.pl
Oliwia Bieniuk nie ma taryfy ulgowej u swojego ojca, źródło: Kobieta.pl
Oliwia Bieniuk nie ma taryfy ulgowej u swojego ojca, źródło: Kobieta.pl

Oliwia Bieniuk nie kryje się z tym, że ma zamiar spróbować szczęścia w show-biznesie. Póki co jednak, jej tata, Jarosław Bieniuk cały czas studzi jej zapał.

Martyna Gliwińska, matka najmłodszego syna byłego piłkarza opowiedziała o tym, jakie metody wychowawcze stosuje wobec swoich dzieci.

Kariera Oliwki na pewno będzie. Ona przede wszystkim musi, i to powtarza ciągle jej tata, skończyć szkołę
– zdradziła celebrytka.

Nastolatka chciałaby mieć więcej swobody

Oliwia Bieniuk ma już za sobą pierwsze kroki w show-biznesie. Do tej pory sprawdziła się już w roli modelki oraz kilkukrotnie występowała przed kamerą. W związku z tym, że dziewczyna jest niepełnoletnia, na jej udział w różnego rodzaju projektach zgodę musi wyrazić ojciec.

Jarosław Bieniuk twierdzi jednak, że nastolatka ma jeszcze czas na rozwój kariery. Ona sama ma zupełnie inne zdanie na ten temat i coraz częściej czuje się przez niego ograniczana, przez co dochodzi między nimi do spięć.

Na pewno się temu trochę buntuje, że nie może uczestniczyć w tym życiu tak, jakby chciała. Jednak tata jest jej opiekunem i musi się zgodzić na jakąś sesję zdjęciową. Widzę, że ona bardzo by chciała być modelką, występować przed aparatem i kamerą. Ją bardzo do tego ciągnie. Po rodzicach ma spektakularną urodę i myślę, że jeszcze o niej usłyszymy. Ale póki, co dajmy jej jeszcze parę lat
– przyznała Martyna Gliwińska.

Oliwia Bieniuk nie ma taryfy ulgowej u swojego ojca, źródło: Chillizet
Oliwia Bieniuk nie ma taryfy ulgowej u swojego ojca, źródło: Chillizet
Oliwia Bieniuk nie ma taryfy ulgowej u swojego ojca, źródło: Chillizet

Na ten czas Oliwia Bieniuk będzie musiała zastosować się do zasad ustalonych przez jej ojca. Obecnie nastolatka ma już szerokie grono fanów w internecie. Prowadzi konto na Instagramie, które ma już ponad 125 tysięcy obserwatorów. Liczba ta stale rośnie!

Może zainteresuje Cię to: OLIWIA BIENIUK ROBI NA INSTAGRAMIE PRAWDZIWĄ FURORĘ. DO ZACHWYCONYCH URODĄ CÓRKI ANNY PRZYBYLSKIEJ DOŁĄCZYŁA NATALIA SIWIEC

Zobacz także: CZY OLIWIĘ BIENIUK I MATEUSZA RADUSZEWSKIEGO ŁĄCZY COŚ WIĘCEJ NIŻ PRZYJAŹŃ? NASTOLATKOWIE ZOSTALI PRZYŁAPANI PRZEZ PAPARAZZI

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO IDZIE W ŚLADY OJCA? MANDARYNA I XAVIER NAGRALI WŁASNE HOT16CHALLENGE