Akcja #Hot16Challenge, która od kilku tygodni toczy polską scenę muzyczną to nie pierwsza tego typu inicjatywa w historii. Zainicjowano ją już w 2014 roku i polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do nagraniu własnego kawałka w ciągu 72 godzin.

W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa odświeżyć ten format postanowił Solar, a poparli go w tym m.in. Taco Hemingway. Tym razem, za sprawą jego nominacji w stronę polskiego wideoblogera Klocucha akcja zatovzyła znacznie szersze kręgi niż tylko środowisko związane z hop-hopem. Teraz nie ma już praktycznie muzyka, wokalisty, a nawet youtubera, który nie wziąłby w tej akcji udziału.

Na YouTubie i innych social mediach możemy zobaczyć własne „szesnastki” takich postaci jak Kuba Wojewódzki, Paweł Domagała, Beata Kozidrak, Brodka, Dawid Podsiadło, Margaret, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Wojciech Mann, Maryla Rodowicz, Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska, Krystyna Czubówna, , Agnieszka Chylińska i wielu, wielu innych. Wszystko to na rzecz zbierania środków na walkę z koronawirusem.

Niestety, w pewnym momencie w akcję włączyli się politycy z prezydentem Andrzejem Dudą na czele. Wers jego Hot16Challenge o ostrym cieniu mgły stał się potężnym celem żartów internautów.

Mandaryna i Xavier pokazali, co potrafią w Hot16Challenge. Tak z rapowym kawałkiem radzi sobie syn Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski postanowił nominować w swoim Hot16Challenge rodzinę – córkę Etiennette Wiśniewską, która pokazała już światu swoją szesnastkę, która została bardzo ciepło przyjęta, a także byłą żonę Mandarynę i syna Xaviera. Ta dwójka postanowiła nagrać kawałek wspólnie. Internet oszalał!

Mandarynie ewidentnie podszedł ten pomysł, bo rapuje niczym rasowy MC!

- Siedzę w domu bez finansów, nie ogarniam tego szajsu, nie jest mi już nice tu” – możemy usłyszeć w jej części.

Jednak, gdy słyszymy Xaviera to zaczynamy się zastanawiać, czy najstarszy syn Michała Wiśniewskiego nie powinien się zastanowić nad karierą rapera? Naprawdę nieźle sobie radzi, zresztą posłuchajcie sami!

Mandaryna nominowała Kamila Bednarka, dziennikarza Michała Figurskiego i Dodę, Xavier natomiast postawił na Maję Nicpoń i amerykańską aktorkę Samantę Trojan.

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Jak informował portal Życie: POWAŻNA CHOROBA POKRZYŻOWAŁA PLANY ZAWODOWE CLEO. FANI DODAJĄ WSPARCIA WOKALISTCE, KTÓRA WYRAŹNIE TEGO POTRZEBUJE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA