Cleo jest artystką, która dzięki swojemu występowi z Donatanem podbiła serca milionów Polaków. Wokalistka jest bardzo lubiana przez Polaków, którzy wspierają ją z całego serca.

Jej właściwe dane to Joanna Klepko. Momentem, w którym zaistniała w mediach, był przełomowy rok 2014 – to właśnie wtedy ona i Donatan wydali płytę „Hiper/Chimera”, której singlem oraz największym hitem była piosenka „My Słowianie”.

Wcześniej artystka śpiewała m.in w chórze gospel oraz współtworzyła zespół Dwie Asie, jednak nie przyniosły jej one takiego rozgłosu. Dopiero od czasów projektu z Donatanem może mówić o ogromnej popularności.

Cleo ma problemy prywatne

W ostatnim czasie Cleo postanowiła podjąć się wyzwania, które rzucono jej w ramach #hot16challenge2. Fani wzruszyli się, słysząc dedykację, którą przedstawiła piosenkarka.

- Swoją szesnastkę dedykuję mojemu bratu, który leży teraz w szpitalu i walczy o zdrowie. Trzymaj się, brat, wszystko będzie dobrze – rozpoczęła nagranie.

- Kochani, ta szesnastka to również apel. Pamiętajmy o tym, że świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi. Musimy otoczyć ich szczególną opieką – powiedziała na sam koniec.

Nie wiadomo, co stało się bratu Cleo i jak poważny jest jego stan. Jedno jest pewne – bliźniak wokalistki ma w niej bardzo duże wsparcie.

„Kochani! Dziękuję z całego serca za wszystkie życzenia zdrowia dla mojego brata bliźniaka. Jestem pewna, że doda mu to siły – teraz, gdy najbardziej tego potrzebuje. Wam również życzę zdrowia i wszystkiego dobrego! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze” – napisała po fali pełnych wsparcia komentarzy od fanów.

Przypomnij sobie o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Jak informował portal Życie: ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Portal Życie pisał również o… KIEDY WRESZCIE POJAWI SIĘ WIOSENNA AURA? SYNOPTYCY NIE MAJĄ DOBRYCH WIADOMOŚCI