„The Voice Kids” to jeden z najbardziej popularnych programów emitowanych w TVP. Muzyczne show cieszy się sympatią wielu widzów. Dotychczas w programie wystąpiło sporo osób, które wzbudziły zainteresowanie, a obecnie są gwiazdami – między innymi Viki Gabor, Roksana Węgiel, Mateusz Golicki, Adam Kubera i Ania AniKa Dąbrowska oraz zespół 4Dreamers.

Show to prawdziwa kuźnia talentów, o czym świadczy wygrana Roksany Węgiel oraz Viki Gabor, uczestniczek „The Voice Kids”, w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Ten program pokazuje widzom, że dzięki ciężkiej, sumiennej i pokornej pracy można osiągnąć wiele – jeśli tylko ma się talent. Wiek nie jest żadną przeszkodą.

„The Voice Kids kształci muzycznie najmłodsze pokolenie Polaków. Wykształca wrażliwość, dodaje odwagi tym, którzy marzą o śpiewaniu i pokazuje, że w tak młodym wieku można spełniać marzenia” – tak mówi Baron, jeden z jurorów, o programie.

„Nasz program daje równe szanse każdemu dziecku. Nie ma znaczenia czy są z dużego miasta czy niewielkiej wsi. Dzieciaki, które wystąpią w tej edycji nie tylko świetnie śpiewają, ale wiedzą o czym śpiewają i potrafią dozować emocje. Ich poziom wokalny jest coraz bliższy umiejętnościom osób śpiewających w ‘The Voice of Poland’” – zaznacza Tomson.

„The Voice Kids” bije rekordy popularności

Trzecia edycja programu miała najwięcej zgłoszeń – ponad dwa tysiące osób chciało spróbować swoich sił w śpiewaniu. Podczas Przesłuchań w Ciemno zobaczymy ponad 70 młodych uczestników, w Bitwach zostanie ich tylko troje, a zwycięzcą będzie tylko jedna osoba. Otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce „The Voice Kids” i nagrodę w wysokości 50 000 złotych.

Jedna z uczestniczek, Kinga Wołoszym, wykonała utwór Cleo „Sztorm”. Trenerka bardzo się wzruszyła i uroniła kilka łez. Reszta jurorów także była oczarowana występem dziewczynki.

Przypomnij sobie o… WIŚNIEWSKI SPODZIEWA SIĘ PIĄTEGO DZIECKA, A SYLWESTRA SPĘDZIŁ Z BYŁĄ ŻONĄ. CZY TO OZNACZA WIELKI POWRÓT

Jak informował portal Życie: CIĄŻOWY BRZUSZEK MAŁGORZATY ROZENEK. FANI GWIAZDY TVN Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKALI NA TE FOTOGRAFIE

Portal Życie pisał również o… NIESPODZIEWANY KONIEC MAŁŻEŃSTWA PRZEMYSŁAWA BABIARZA. "TO NIE BYŁ MÓJ WYBÓR"