Małgorzata Rozenek po świętach postanowiła wybrać się na rodzinny wyjazd w góry. Ostatnie dni w 2019 roku spędziła w Zakopanem, gdzie odbył się również sylwestrowy bal. W końcu trzeba było jednak wrócić do codzienności. Tym razem gwiazda TVN została sfotografowana podczas spaceru z psami.

Małgorzata Rozenek chwali się ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie ogłosiła, że zaszła w upragnioną trzecią ciążę. Wiadomość ta zatrząsła całym polskim światem show-biznesu. Do tej pory wszyscy trzymali kciuki za gwiazdę TVN, dlatego teraz z niecierpliwością czekają na narodziny jej kolejnego potomka. Wiadomo już, że dziecko ma urodzić się w czerwcu i będzie to syn.

Ciąża Małgorzaty Rozenek to aktualnie jeden z najgorętszych tematów polskich tabloidów. Gwiazda TVN z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowiła przygotować dla swoich fanów dwie niespodzianki. W Wigilię opublikowała rodzinną sesję, na której zaprezentowała się w czerwonej sukience. Z kolei na zakończenie przygotowała coś znacznie lepszego - intymne zdjęcie z mężem Radosławem Majdanem, na którym czule obejmuje ciążowy brzuszek.

Jak wyglądała Małgorzata Rozenek podczas spaceru z psami?

Ciążowe krągłości Małgorzaty Rozenek rosną w zatrważającym tempie. Cały świat show-biznesu bacznie się temu przygląda. W ostatnich dniach gwiazda TVN wybrała się na spacer z psami. Jak zawsze towarzyszył jej ukochany mąż, Radosław Majdan.

Tym razem Rozenek ubrana była na biało. W takiej stylizacji zaprezentowała się bardzo korzystnie. Obszerny golf nie zdołał zasłonić jej ciążowego brzuszka, który osiągnął już spore rozmiary. Widać po nim, że przyszli rodzice mogą już pomału odliczać dni do rozwiązania. Idealnym uzupełnieniem tego stroju była lekka, rozpięta kurtka, białe, obcisłe spodnie oraz buty za kostkę, w których gwiazda TVN już nie raz zaprezentowała się w innych stylizacjach. Odkąd Rozenek ogłosiła, że zaszła w ciążę wyraźnie widać, że stawia w swoich zestawieniach na wygodę.

Podczas spaceru Małgorzata Rozenek wykonywała wymowne gesty charakterystyczne dla kobiet w ciąży. Łapała się za plecy i odsłaniała brzuszek. Choć z pewnością gwiazda TVN musi teraz się oszczędzać, to widać, że nie ma zamiaru całkowicie rezygnować z aktywnego stylu życia.

Zobacz także: RADOSŁAW MAJDAN MA JUŻ PLANY CO ZROBI PO PORODZIE MAŁGORZATY ROZENEK. TO MARZENIE KAŻDEGO MĘŻCZYZNY

Może zainteresuje Cię to: MAŁGORZATA ROZENEK I RADEK MAJDAN OFICJALNIE OGŁOSILI PŁEĆ DZIECKA. TO BĘDZIE CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA

Portal "Życie" poleca: PAWEŁ DELĄG PRZYŁAPANY NA RANDCE. AKTOR NIE JEST JUŻ SAMOTNY. Z KIM SIĘ ZWIĄZAŁ