Wszystko wskazuje na to, że Paweł Deląg znowu się zakochał. Jak donosi „Życie na Gorąco”, popularny aktor długie grudniowe wieczory spędza w towarzystwie rudowłosej kobiety. Niedawno wybrał się z nią na sushi.

Hala Koszyki to modny adres na restauracyjnej mapie Warszawy. Chętnie bywają tam także gwiazdy polskiego show-biznesu. Niedawno w jednym z tamtejszych lokali pojawił się Paweł Deląg w towarzystwie tajemniczej kobiety.

„Życie na Gorąco” podkreśla, że była to telewizyjna ekspertka Aneta Awtoniuk. To dyplomowana behawiorystka i zwierzęca terapeutka, która posiada również własną szkołę dla psów. Jako ekspert brała udział w realizacji wielu programów o tematyce zwierzęcej, m.in. w programie „Przygarnij mnie” TVP1 oraz w „Misji Pies” stacji TVN.

Dwa lata temu Aneta Awtoniuk została gwiazdą realizowanego przez Polsat programu „Super-Pies”. Na antenie pomagała psom i ich opiekunom rozwiązywać problemy behawioralne.

W programie udział wzięło wiele gwiazd polskiego show-biznesu. W jednym z odcinków pojawiła się także Dorota Deląg, siostra Pawła Deląga. Aktorka chciała adoptować bullterriera o imieniu Morris, jednak nie dogadał się z jej 19-letnią jamniczką Nikitą. Choć adopcja nie doszła do skutku, Dorota Deląg i Aneta Awtoniuk bardzo się zaprzyjaźniły.

Wygląda na to, że behawiorystka przypadła do gustu nie tylko Dorocie Deląg, ale też jej bratu. Na randce Paweł Deląg nie szczędził jej czułych gestów i spojrzeń. Wygląda na to, że aktor zupełnie stracił dla niej głowę!

Nic w tym dziwnego, bowiem Paweł Deląg na łamach mediów wielokrotnie podkreślał swoją miłość i przywiązanie do zwierząt. Sam wiele razy ratował porzucone zwierzaki i nie pozwolił uśpić swojego psa, gdy ten zaczął mieć problemy z kręgosłupem.

Paweł Deląg zamówił dla niego psi wózek inwalidzki. Na łamach portalu „W męskim kręgu” aktor podkreśla, że inny scenariusz nie wchodził w grę:

Zwierzęta mnie nieustannie zachwycają swoją uczciwością, prostotą, swoją prawdziwością. Uważam, że pies to mój towarzysz. Neo teraz jeździ na wózku inwalidzkim, sika i robi kupy pod siebie, a ja jestem jego opiekunem. Muszę go umyć, posprzątać. I to robię. To jest mój przyjaciel. Na to się kiedyś umówiliśmy.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... ZASKOCZENIE W PROGRAMIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”. TAKIEJ DECYZJI JAKUBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Warto sobie przypomnieć... ICH MAŁŻEŃSTWO PRZETRWAŁO 68 LAT, DOTARLI RAZEM DO OSTATNIEGO DNIA. TEN SCENARIUSZ NAPISAŁO ŻYCIE. NIEBYWAŁE

Portal "Życie" informował także o... TE GWIAZDY DUŻO PRZESZŁY W 2019 ROKU. ROZENEK, LIS I KRÓLIKOWSKI ZNALEŹLI SIĘ W SZPITALU, A IBISZ STRACIŁ BLISKĄ OSOBĘ