Rodzina nie kryła łez, kiedy dowiedzieli się, że Corinne (87 l.) i Robert (88 l.) Johnson odeszli niemal w tym samym momencie. Ona zmarła 24 listopada, a on – dzień później. W odstępie 33 godzin. Dla tych, którzy ich znali, to był związek idealny. Taki, jakich w dzisiejszych czasach się nie spotyka. Corinne i Robert byli ze sobą przez aż 68 lat! W opinii osób, które ich znały, nigdy się nie kłócili. Nie przechodzili też żadnych kryzysów, ani nie miewali tzw. „cichych dni". Co było ich receptą na udany związek ?

"Sekretem udanego małżeństwa moich rodziców było to, że ojciec zawsze powtarzał, że jak jego żona nie będzie szczęśliwa, to nikt nie będzie. Robił więc wszystko, by z twarzy Corinne nie schodził uśmiech zadowolenia. Nawet na chwilę" – zakończył Brent Johnson.

Corinne i Robert, poznali się pod koniec lat 40. Robert był najlepszym przyjacielem brata Corinne, dlatego często u nich bywał. To była miłość od pierwszego wejrzenia. W 1951 wzieli ślub. Tego dnia ciężko pracowali w polu bo twały żniwa. Po pracy pojechali do kościoła, związać się na całe swoje życie, na całe 68 lat.

Corinne (87 l.) i Robert (88 l.) Johnson mieszkali w St.Peter a stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych. Mieli siedmioto dzieci.

"Przez całe życie oboje żyli na maksa. Bardzo lubili ze sobą przebywać, wypoczywać i pracować. Wiedzieli, czego od siebie chcą i żadne drobiazgi nie były w stanie wyprowadzić ich z równowagi. Śmierci też się nie bali. Wiedziałem, że pragnęli umrzeć w tym samym momencie" – powiedział w reportażu w stacji CNN Brent Johnson, syn Corinne i Roberta.

"Ojciec wielokrotnie mi mówił, że jak mama umrze, to on też by chciał. Nie zamierzał żyć bez niej nawet jednego dnia. To było jego największe pragnienie. Zwłaszcza w ostatnich kilku latach. Gdy mama odeszła 24 listopada, trzymałam kciuki, by ojciec nie musiał się bez niej zbyt długo męczyć. Na szczęście zmarł 33 godziny później. Wtedy odetchnąłem z ulgą" – dodał w trakcie rozmowy Brent Johnson.

Przypominamy o: MACIEJ DOWBOR DOGRYZA ŻONIE, W OBRONIE STANEŁA TEŚCIOWA AKTORKI

Jak informował portal "Życie":ROLNIK SZUKA ŻONY TO POCZĄTEK MIŁOŚCI ALE I PRZYJAŹNI. UCZESTNICZKI DODAŁY WSPÓLNE ZDJĘCIE

Portal "Życie" pisał również o: GROMADA NIEDŹWIEDŻI POLARNYCH OPANOWAŁA CAŁĄ MIEJSCOWOŚĆ. MIESZKAŃCY ZOSTALI UWIĘZIENI WE WŁASNYCH DOMACH