Modlitwa do ofiarowania rano

źródło: YouTube

Panie, Boże nasz Ty, który jesteś bogaty w miłosierdzie ze staranną mądrością kieruj naszym życiem, słuchaj naszej modlitwy, przyjmij naszą skruchę za nasze grzechy, zakończ tę nową chorobę zakaźną, tę nową epidemię, tak jak uniknąłeś kary twego ludu za czasów króla Dawida.

Ty, który jesteś lekarzem naszych dusz i ciał, przywróć zdrowie tym, którzy zostali schwytani przez tę chorobę, podnosząc ich z łoża cierpienia, aby mogli Cię uwielbić, o miłosierny Zbawicielu i zachować zdrowie tych, którzy nie zostali zainfekowani.

Swoją łaską, Panie, pobłogosław, wzmocnij i zachowaj wszystkich, którzy z miłości i ofiary opiekują się chorymi, czy to w swoich domach, czy w szpitalach. Usuń wszelkie choroby i cierpienia ze swoich ludzi i naucz nas cenić życie i zdrowie jako dary od Ciebie.

Daj nam swój pokój, o Boże, i wypełnij nasze serca niezachwianą wiarą w Twoją ochronę, nadzieję na Twoją pomoc i miłość do Ciebie i naszego bliźniego. Albowiem Twoją jest litość nad nami i zbaw nas, Boże nasz, i Tobie przypisujemy chwałę: Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, teraz i na wieki wieków. Amen.

O tym się mówi: Jeśli po zapłacie gotówką otrzymasz resztę w 19-złotowym banknocie, będziesz szczęściarzem. Nominał jest wiele wart

Zerknij: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

Nie przegap tego: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach