Jurko Bohun podbił serca wszystkich widzów. Ostatnio w życiu aktora, który wcielił się w Bohuna, zaszły niesamowite zmiany.

Alexander Domogarov ożenił się. Kim jest jego wybranka?

Żoną słynnego aktora stała 30-letnia Natalya Stepanova.

Aleksander Domogarov w listopadzie pojawił się przed dziennikarzami ze swoją kobietą. Serce aktora zdobyła 30-letnia tancerka. Związek pary został już poddany próbie czasu: okazało się, że Aleksander i Natalya mieszkali razem kilka lat, ale z powodzeniem ukrywali ten związek.

Gwiazda z "Ogniem i mieczem" szczęśliwie zakochana

Aleksandr Domogarov/screen Youtube
Aleksandr Domogarov/screen Youtube

Teraz pierścień pojawił się na palcu Stepanovej, ale ona sama odmówiła komentarza na temat zmiany w jej życiu osobistym. Domogarow w odpowiedzi na pytanie w programie „Ty nie uwierzysz” uśmiechnął się i...zdradził:

„Cieszę się, że siedzę w domu. Mam dużą rodzinę, mieszkamy poza miastem. Mam dwa psy. Mam coś do zrobienia, uwierz mi" - powiedział artysta.

Aleksandr Domogarov, Ogniem i mieczem/screen Youtube
Aleksandr Domogarov, Ogniem i mieczem/screen Youtube
Aleksandr Domogarov, Ogniem i mieczem/screen YoutubeWcześniej Aleksander miał już kilka żon. Pierwszą żoną była młodzieńcza miłość Natalya Sagoyan. W tym związku aktor miał syna, który zmarł tragicznie w wieku 23 lat. Drugą ukochaną była projektantka kostiumów Irina Gunenkova, która również urodziła syna Domogarova. Trzecią wielką miłością w życiu artysty była aktorka Natalya Gromushkina, której życie rodzinne również nie wyszło.

Nam pozostaje serdecznie pogratulować parze szczęścia i życzyć szczerej i trwałej miłości!

O tym się mówi: Jeśli po zapłacie gotówką otrzymasz resztę w 19-złotowym banknocie, będziesz szczęściarzem. Nominał jest wiele wart

Zerknij tutaj: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewał

Nie przegap tego: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi