Wspaniałe osiągnięcia Roberta Lewandowskiego odbijają się echem po całym świecie już od dawna. jego wspaniała kariera piłkarska robi wrażenie na milionach ludzi, którzy kibicują polskiej reprezentacji, a także drużynie Bayern Monachium. Okazuje się, że mistrz ma swoich fanów w najbardziej zaskakujących kręgach.

"Mamuś, szybko daj kartkę i długopis!"

Tego, co się stało niedawno, znana dziennikarka i miłośniczka historii Magdalena Ogórek się nie spodziewała. Jej nastoletnia córka, także Magda okazała się być zagorzałą fanką i kibicką Roberta Lewandowskiego, co udowodniła w dość jasny sposób.

Magdalena Ogórek, wielka pasjonatka sztuki, zdeklarowana patriotka i historyk, doczekała się dnia, w którym doświadczyła wielkiej pasji swojej córki Magdy, która niedawno wbiegła nagle do domu z wypiekami na buzi i zawołała:

Mamuś, szybko daj kartkę i długopis! Pod naszym blokiem jest Robert Lewandowski!

Gdy dziewczynka wróciła po pięciu minutach, na kartce papieru widniał wielki autograf samego kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Przejęta Magda pokazując mamie swoją zdobycz dodała:

... i był bardzo miły i jeszcze, mamuś, pogratulowałam meczu Bayernu z PSG!

Dziennikarka opisała tę zabawną przygode na swoim koncie na Twitterze, dodając wielkie zdjęcie autografu, jaki jej córka otrzymała od Roberta Lewandowskiego.

Jak się okazuje, wielu internautw komentujących radosny post dziennikarki, nie wykazało się żadną kulturą osobistą. Przykład "pierwszy z brzegu":

Co sądzicie o miłej przygodzie pani Magdy i jej córki? Jak oceniacie zachowanie internautów?

O tym się mówi: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali

Zerknij: "M jak miłość" przyniosło sławę temu dziecięcemu aktorowi. Jak wygląda i czym się zajmuje dzisiaj serialowy Łukasz Mostowiak

O tym pisaliśmy: 27.08.2020 rok. Najnowsze doniesienia dobowe dotyczące ilości zakażeń w Polsce stanowią rekord. Resort zdrowia stanowczo się przepracował