Jak podaje "Pomponik", Łukasz Szumowski podczas rozmowy w rydzykowej rozgłośni radiowej, wystawił sobie laurkę z okazji wyników swojej pracy i podjętych podczas trwania pandemii decyzji, z których jest zadowolony.

Łukasz Szumowski gościem Radia Maryja

U jednych budzi podziw i szacunek, u innych skrajnie negatywne emocje. Od dłuższego czasu po sieci krążą dowody na to, że w ogóle nie jest duchownym, a mimo to, mówi się o nim ojciec Tadeusz lub nazywa ojcem dyrektorem.

W Rozgłośni radiowej Tadeusza Rydzyka "Radio Maryja" pojawił się gościnnie Łukasz Szumowski, który po tym, jak odszedł z Ministerstwa Zdrowia, postanowił uchylić rąbka tajemnicy na tematy prywatne. Zaznaczył, że mandat poselski zatrzymuje, gdyż nie planuje znikać z przestrzeni publicznej i zamierza nadal czynnie działać na arenie politycznej.

Jak wyznał, odszedł z resortu zdrowia, gdyż odczuwa premęczenie i zbyt duże obciążenie psychiczne. Nic dziwnego, gdy w obliczu ogólnopolskiej fali krytyki, jaka spadła na Łukasza Szumowskiego, w końcu "coś w nim pękło" i postanowił zająć się tymi, którzy doceniają jego obecność i opiekę bez względu na jej skutki. Były minister zdrowia postanowił zająć się w końcu własną rodziną, która zapewne dotkliwie odczuwała jego nieobecność.

Co sądzicie o decyzji Łukasza Szumowskiego i przyczynach odejścia z resortu?

O tym się mówi: Czy królowa Elżbieta II zobaczy jeszcze prawnuka? Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Zerknij: 12 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia przeszło samo siebie. Najnowsze statystyki, jakie podano przechodzą ludzkie pojęcie

O tym pisaliśmy ostatnio: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi