Nie ulega wątpliwości, że podane przez resort zdrowia 715 nowych przypadków zakażeń koronawirusem, jakie miały pojawić się ostatniej doby, to ilość niewiarygodna. Fala strachu przed drugim człowiekiem jest nieunikniona.

Ministerstwo Zdrowia nie próżnuje

Na swoich mediach społecznościowych resort publikuje informacje dotyczące koronawirusa i wszystkiego, co tylko można wprowadzić w związku z ogłoszeniem jego obecności.

ℹ Mamy 715 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: małopolskiego (173), śląskiego (145), mazowieckiego (76), pomorskiego (75), łódzkiego (43), lubelskiego (39), wielkopolskiego (39), warmińsko-mazurskiego (33), dolnośląskiego (31), podkarpackiego (22), zachodniopomorskiego (14), opolskiego (8), kujawsko-pomorskiego (7), podlaskiego (7), świętokrzyskiego (2), lubuskiego (1). ❗ Z przykrością informujemy o śmierci 9 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 71-K Puławy, 79-M Łódź, 80-K Warszawa, 86-K Racibórz, 75-K Tychy, 76-M, 70-K Poznań, 61-M, 83-M Kraków. Większość osób miała choroby współistniejące. ➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 5️⃣3️⃣ 6️⃣7️⃣6️⃣/1 830 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).


Facebook/Ministerstwo Zdrowia

Od samoego początku historii z koronawirusem w Polsce do teraz, resort ogłosił w sumie 53 676 przypadków z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Niestety w tej ogromnej i nieprawdopodobnej liczbie znalazło się 1830 ofiar śmiertelnych.

Nowe ogniska zakażeń wciąż są ogłaszane w całym kraju, a regionalizacja zaczęła obowiązywać w sobotę, 8 sierpnia bieżącego roku.

Czy jeszcze zaskoczy nas rząd?

O tym się mówi: Ivan Komarenko doczekał się naśladowcy? Na Facebooku gwiazdora pojawiła się ważna informacja

Zerknij tutaj: Litania do św. Rosalii. Niezwykle skuteczna modlitwa chroniąca nasze zdrowie przed "morowym powietrzem"

O tym pisaliśmy ostatnio: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń