Niesamowicie odważne ruchy i akcje Ivana Komarenko z pewnością wzbudziły zainteresowanie prasy i opinii publicznej, która na różne sposoby wyrażała, co myśli o samym artyście. Ogrom ludzi w Polsce murem stoi za ideą Ivana Komarenko, którego hit "Czarne oczy" doczekał się covidowego coveru!

Niezwykły wokalista odtworzył znany utwór Ivana Komarenko

Kto kiedykolwiek wcześniej słyszał o niejakim Frankim Producencie? Arysta stworzył cover, na który Ivan Komarenko zwrócił uwagę i postanowił go rozpowszechnić.

Sposoby walki z fałszywą pandemią są różne. Mój fan Staszek Kulik powołał do życia wokalistę Ivana Covidenko, który postanowił zaśpiewać cover „Jej czarne oczy”. Zobaczcie sami:-):


Facebook/Ivan Komarenko

Staszek Kulik skomentował post Ivana i widać, że artysta jest niezwykle skromnym człowiekiem. Zaznaczył, że każdy sposób na uświadomienie skali covidowego oszustwa jest na wagę złota.

Dziękuję!!! To wielki zaszczyt być w takim miejscu, i móc wspomagać walkę z tą fałszywą pandemią! Dokładnie - liczy się każdy sposób, każdy ruch w kierunku uświadamiania, ostrzegania przed skutkami tego globalnego zniewolenia. Niech żyje WOLNOŚĆ!

Skontaktowałam się z naszym bohaterem "Ivanem Covidenko", a dokładniej Staszkiem Kulikiem, który z dziką przyjemnością zgodził się na kilka słów dla naszych czytelników o swoim najnowszym dziele, które wzbudziło zainteresowanie Ivana Komarenko.

Zapytałam Staszka, co prócz przekonania o farsie z pandemią koronawirusa skłoniło go do użycia akurat "Czarnych oczu"? Jego odpowiedź okazała się bardziej, niż wyczerpująca!

To jest, jak zwykle ten sam schemat. Gdy się tworzy parodie znanych przebojów, gdy się tym po prostu żyje, to słuchając np. jakiejś piosenki w radiu, w głowie układają się nowe słowa, rymy - szczególnie chodzi o refren. Przyznam się, że to jest męczące, gdyż praktycznie nie da się normalnie, na spokojnie, bez przemyślania posłuchać czegokolwiek, bo mózg wyszukuje już nowego tekstu, nowego rymu. I tak właśnie było i tym razem z "Czarnymi oczami". A, że przeraża mnie ten cały koronawirusowy cyrk i wszystko przemawia za tym (racjonalne myślenie przede wszystkim), wszelkie statystyki itp że faktycznie nie mamy do czynienia z żadną pandemią, to wychodzi na to, że "Kłamią W Żywe Oczy"

Trzeba zaznaczyć, że artysta ma na swoim koncie mnóstwo innych, równie gładko wpadających w ucho coverów!


YouTube/Franky Producent

Ivan był zachwycony inicjatywą Staszka. Serdecznie gratulujemy pomysłowości i ciągłej weny twórczej i OCZYwiście czekamy na więcej!

O tym się mówi: Wielki zmiany w życiu Piotra Kraśko. Dziennikarz żegna się z pracą. Co się stało

Zerknij tutaj: Smutne wieści płyną ze świata muzyki. Odszedł znany artysta