Jak podaje "Plotek", królowa Elżbieta i książę Filip podobno martwią się, że mogą już nigdy nie zobaczyć Archiego Harrisona . Archie mieszka obecnie z mamą i tatą, Meghan Markle i księciem Harrym, w Los Angeles i od jesieni zeszłego roku nie był w Wielkiej Brytanii. Z Harrym i Meghan, księżną Sussex, coraz bardziej oddalającymi się od reszty członków rodziny królewskiej, Jej Królewska Mość jest podobno zaniepokojona, że ​​jej prawnuk pozostanie w Ameryce na zawsze.

Czy książę Harry i Meghan Markle wrócą do Wielkiej Brytanii?

Harry i Meghan przenieśli się do Los Angeles w marcu. W tym czasie źródła podały, że para planowała podzielić swój czas między Los Angeles i Wielką Brytanią, ale pandemia koronawirusa położyła kres ich planom. „Harry i Meghan wciąż desperacko mają nadzieję, że będą mogli przyjechać [na] lato i spędzić czas z królową” - powiedział w marcu ktoś wtajemniczony.

Od kilku miesięcy Harry i Meghan kręcą się po Los Angeles, podczas gdy kraj wciąż zmaga się z pandemią. Ponieważ sytuacja komplikuje się z każdym mijającym tygodniem, źródło podaje, że Harry i Meghan odwołali swoje plany podróży.

YT

Co gorsza, książę i księżna Sussex są również w trakcie procesu sądowego z kilkoma brytyjskimi gazetami. Według Express, Meghan uderzyła w rodzinę królewską w niedawnym zestawie dokumentów sądowych twierdząc, że czuła się „niechroniona”, kiedy była w ciąży z Archiem.

Królewscy eksperci uważają, że negatywne komentarze Meghan na temat rodziny królewskiej wbiły klin między rodziny. Opinia publiczna jest również niezadowolona z ataków Meghan na członków rodziny królewskiej, wywołując spekulacje, że para może nie wrócić do Wielkiej Brytanii przez długi czas.

Królowa Elżbieta martwi się podobno, że nigdy więcej nie zobaczy Archiego

YT

Gdy dramat między Meghan a prasą się rozgrzewa, królewska ekspertka Camilla Tominey mówi, że królowa Elżbieta martwi się, że księżna zatrzyma Archiego w Los Angeles przez wiele lat. Jeśli tak się stanie, Jej Wysokość, która właśnie skończyła 94 lata, może już nigdy więcej nie zobaczyć swojego prawnuka.


YouTube

Co sądzicie o decyzji Harry'ego i Meghan?

O tym się mówi: Jej przeboje śpiewała cała Polska, pożegnał personel hospicjum. Wielka diva odeszła samotnie

Zerknij: Nietypowa prośba polskiego skoczka narciarskiego. Klemens Murańka apeluje do Tadeusza Rydzyka, internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu