Zaskakujące informacje o Marcie Manowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Prowadząca kultowy i uwielbiany przez tysiące Polaków program “Rolnik szuka żony” znalazła miłość. Kim jest wybranek jej serca?

Jak wiadomo, niezwykle popularny program telewizyjny o charakterze rozrywkowym „Rolnik szuka żony” od sześciu lat trwania emisji, czyli od roku 2014 cieszy się nieustającym zainteresowaniem i uwielbieniem ze strony Polaków. Show znane jest niemalże wszystkim - zarówno młodszej, jak i starszej publiczności przed telewizorami.

Polacy w ogromnym stopniu polubili oglądać zmagania rolników oraz ich poszukiwania ukochanej bądź ukochanego.

Marta Manowska również odnalazła miłość!

Prowadząca program, Marta Manowska również zyskała ogromną popularność i sympatię właśnie dzięki „Rolnikowi”. O jej życiu prywatnym jednak niewiele wiadomo, lecz ostatnio pojawiły się jednak pewne spekulacje na temat miłości, która zawitała w jej życiu.

Jak donoszą media, wybrankiem kobiety prawdopodobnie jest mężczyzna o imieniu Adam, który należy do ekipy technicznej pracującej nad programem. Sama prowadząca nie potwierdziła tej wiadomości, lecz z jej słów wynika, że jej uczucie jest naprawdę duże! Oby tak dalej!

- Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. (…) Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem (...) Ta miłość sama mnie znalazła. - mówi rozczulona Marta Manowska.