Krzysztof Ibisz to jeden z prezenterów, których kochają widzowie. Może pochwalić się dużym gronem fanów, którzy bacznie obserwują życie zawodowe oraz prywatne „młodniejącego” gwiazdora.

Niewiele mówi o swojej prywatności, a okazuje się, że jest o czym – niedawno Krzysztof Ibisz się zaręczył! Czy szykuje się kolejny ślub?

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Polsat
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Polsat

Krzysztof Ibisz zaręczył się z modelką

Super Express przypomina, że Krzysztof Ibisz miał już dwie żony. Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że on i Anna Nowak-Ibisz mogą ponownie mieć się ku sobie – wszystko za sprawą dodawanych przez nich filmików ze wspólnego spędzania czasu.

Wtem do mediów przedostała się informacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza z… inną kobietą. To modelka młodsza od niego o 27 lat!

Wcześniej prezenter był mężem Anny Zajdel, a owocem ich związku jest syn Maksymilian. Następną jego żoną była Anna Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Jego druga żona jest także jego przyjaciółką, chętnie spędzają ze sobą czas, choć są już długo po rozstaniu.

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Polsat
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Polsat

Nagle ujawniono, że Krzysztof Ibisz zaręczył się z Joanną Kudzbalską – uczestniczką drugiej edycji „Top Model”. Modelka jest od niego o 27 lat młodsza.

Jak podaje źródło, Anna Nowak-Ibisz się tego nie spodziewała, szczególnie ze względu na fakt, że podczas pandemii spędzali razem bardzo dużo czasu i mocno się do siebie zbliżyli – nie tylko przez wspólne wychowywanie syna.

Krzysztof Ibisz swoją relację trzymał w tajemnicy przez ponad rok. Chciał, by to „zostało tylko z nim”, jednak potwierdził informacje o zaręczynach.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAMA ODEBRAŁA DZIECKO Z PRZEDSZKOLA. BYŁA BARDZO ZASKOCZONA KIEDY ZOBACZYŁA KLATKĘ PIERSIOWĄ SWOJEGO DZIECKA. TEJ NOTATKI DŁUGO NIE ZAPOMNI

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA PRZEPOWIEDNIA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO BUDZI NIEPOKÓJ? JASNOWIDZ WYPOWIEDZIAŁ WAŻNE SŁOWA. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZARĘCZONA Z MĘŻCZYZNĄ, STARSZYM OD NIEJ O 32 LATA, UJAWNIA, JAK ZOSTALI POTRAKTOWANI PRZEZ OTOCZENIE. TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE

Z życia gwiazd: "KUCHENNE REWOLUCJE" OBCHODZĄ 11. URODZINY. NIEKTÓRE ZMIANY WPROWADZONE PRZEZ GESSLER NIE UDAŁY SIĘ. SPIS CIEKAWYCH PRZYPADKÓW