Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w kraju. Choć chętnie pokazuje się publicznie wraz ze swoimi synami, a nawet byłą żoną Anną Nowak-Ibisz, to jednak nie chce nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. Ostatnio wyszły na jaw szczegóły z jego zaręczyn.

Tak wyglądały zaręczyny Krzysztofa Ibisza z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz jest znanym w całej Polsce prezenterem telewizyjnym. Od 1997 roku do 2000 roku, mężczyzna pracował dla stacji TVN, w której był gospodarzem programów: "Wszystko albo nic", "Ibisz, gwiazdy, muzyka", "Ibisekcja", "Zostań Gwiazdą" i "Gorączkę złota".

Najbardziej jest jednak znany z programów rozrywkowych Polsatu. Ibisz prowadził np. "Bar", "Dwa światy" czy "Grę w ciemno". Obecnie dziennikarza można spotkać w reality show - "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami".

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube JastrzabPost
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube JastrzabPost

Prywatnie, dziennikarz jest po dwóch rozwodach. Z pierwszą żoną Anną Ibisz ma syna Maksymiliana, a z drugą również Anną Nowak-Ibisz ma syna Vincenta.

To nieprawdopodobne, jaką wpadkę zaliczył prezenter

Pomimo nieszczęśliwego zakończenia obydwóch związków, Krzysztof Ibisz wciąż wierzy w prawdziwą miłość.

Dziewięć tygodni temu znany prezenter oświadczył się swojej ukochanej, Joannie Kudzbalskiej. Okazuje się jednak, że zaliczył on małą wpadkę.

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Pomponik
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Pomponik

Pierścionek zaręczynowy był... za duży! Dlatego ukochana Ibisza musiała poczekać kilka dni na błyskotkę. Krzysztof Ibisz zmniejszył pierścionek u jubilera i było po problemie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO