Mogłoby się wydawać, że ideały nie istnieją. Okazuje się jednak, że jeśli dobrze poszukać, można na nie trafić, choć nie jest to łatwe. Pomorska przygotowała spis kobiet, które są niemal idealnymi partnerkami. Wszystko zależy od znaku zodiaku oraz… imienia.

Najlepsze partnerki

Należy zwrócić uwagę na kobiety spod znaku Raka, które nade wszystko stawiają miłość oraz rodzinę. To świetne partnerki.

Panny cenią sobie poukładane życie osobiste i nie boją się zobowiązań, szukają poważnych związków. Lwy z kolei chcą być w centrum uwagi, świetnie sobie radzą w życiu i otoczą opieką bliskich.

Usta. Źródło: Youtube Robert Bąk
Usta. Źródło: Youtube Robert Bąk

Idealna partnerka może być także Baranem – to bardzo wierne osoby, które chętnie zwiążą się z kimś na całe życie. Wielką miłością otoczyć cię może również Byk, osoba dobra i rodzinna.

Jeśli wybierać partnerki pod względem imienia, należy zwrócić uwagę na Barbary – to artystki, zachwycone życiem, rodzinne kobiety. Także Magdaleny budują świetne związki i nie przywiązują większej wagi do wad wybranków.

Idealnej partnerki można szukać również wśród kobiet o imieniu Wiktoria, które są dobrymi partnerkami, atrakcyjnymi kobietami i świetnymi mamami.

Kolejny materiał na wierną i kochającą kobietę to Emilia, kobieta bardzo rodzinna, wierna i troskliwa. Zuzanny również mogą pochwalić się wiernością i szczęściem do związków, a wszystko, czym się zajmą, świetnie im wychodzi.

Dobrą partnerką będzie także Monika, która nie chce się kłócić i chce równości w związku. Zofia również będzie świetną żoną i mamą, lubi pomagać innym – czasami brak jej czasu dla samej siebie, bo czuje, że musi udzielić pomocy wszystkim wokół.

Kobieta. Źródło: Youtube Daisy Gray
Kobieta. Źródło: Youtube Daisy Gray

Sabina to kolejny przykład dobrej partnerki – zwykle ich związki są bardzo udane, dobrze żyją z innymi. Warto zwrócić uwagę także na kobiety o imieniu Teresa, które są gotowe pomóc wszystkim wokół, a także stałe w uczuciach.

Także Doroty mogą się pochwalić świetnymi związkami i życzliwością wobec innych, są altruistkami. Agaty również pragną miłości, same mocno kochają. Są bardzo wierne i dają ogrom wsparcia partnerom.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SĘDZINA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

O tym się mówi w Polsce: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY