Krystyna Pawłowicz znana jest ze swojego ciętego języka. Niejednokrotnie już sędzina Trybunału Konstytucyjnego w ostrych słowach krytykowała inne osoby. Tym razem mocno oberwało się znanej dziennikarce – Magdzie Mołek.

Magda Mołek wyznała prawdę podczas ostatniego wywiadu

Jak podaje portal Pudelek, ostatnio Magda Mołek podczas jednego z wywiadów dla magazynu „Gala” wyznała, że za wszelką cenę chce zapewnić swoim dzieciom poczucie wolności, dlatego też nie będzie wraz z mężem namawiać swoich pociech do wyznawania jakiejkolwiek religii.

Magda Mołek zaznaczyła, że jej dzieci są w zupełności wolne, nie zostały ochrzczone, ani też nie chodzą na religię.

Mocne słowa byłej polityk!

Okazuje się, że te słowa nie spodobały się wszystkim. Jako pierwsza skomentowała je właśnie Krystyna Pawłowicz. Była polityk odniosła się bowiem do artykułu z udziałem Magdy Mołek, który jeden z internautów zamieścił na Twitterze. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego nie zostawiła na dziennikarce suchej nitki, uznała nawet, że ta nie zasługuje w żadnym stopniu na status gwiazdy.

- "Gwiazda"? A z czego ta pani jest znana? Jest "gwiazdą" czego? Jaki ma "gwiazdowy" dorobek? Słowa "gwiazda" używamy do takich różnych pań na wyrost i panie takie niezasłużenie nobilitujemy – skomentowała wpis internauty Krystyna Pawłowicz.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEPRAWDOPODOBNE, CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ