Krystyna Pawłowicz znana jest ze swojego ciętego języka i bezpośrednich wypowiedzi, które nie każdemu przypadają do gustu. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo aktywna w sieci, co rusz wzbudzając wielkie emocje.

Posłanka partii rządzącej posługuje się Twitterem, by przedstawić swoje poglądy. Tym razem wypowiedziała się na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co napisała?

Krystyna Pawłowicz ponownie ostro krytykuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Krystyna Pawłowicz już niejednokrotnie wspominała, że nie popiera inicjatywy Jurka Owsiaka. Jej zdaniem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie pomaga potrzebującym, a jedynie wspiera jego lewicową fundację.

Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com

Konflikt pomiędzy tą dwójką jakiś czas temu bardzo się zaostrzył. Jurek Owsiak miał się dopuścić podczas jednej z edycji Przystanku Woodstock wypowiedzenia słów „niech pani spróbuje seksu”. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała w tamtym momencie i skierowała sprawę na drogę sądową.

Konflik pomiędzy Krystyną Pawłowicz, a Jurkiem Owsiakiem wciąż trwa

Wyrok sądu zobowiązał Jurka Owsiaka do oficjalnych przeprosin obecnej sędzi Trybunału Konstytucyjnego za wypowiedź na Przystanku Woodstock.

Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com
Jerzy Owsiak. Źródło: youtube.com

Jak widać, Krystyna Pawłowicz wciąż jest stanowczo przeciwna fundacji Jerzego Owsiaka. W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych, kobieta zachęcała do tego, by nie dawać żadnych pieniędzy na WOŚP.

Zdaniem Pawłowicz los bezbronnych dzieci jest jedynie przykrywką, a w rzeczywistości Jerzy Owsiak zbiera pieniądze na lewicową fundację. Czy tym razem przesadziła?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO