Nie da się ukryć, że Mikołaj Roznerski jest obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju! Co więcej, liczne grono fanek nie ma wątpliwości, co do tego, że jest to jeden z najprzystojniejszych celebrytów!

Bardzo trudny czas!

Jak przypomina portal Pomponik, znany aktor był związany z wieloma popularnymi kobietami. Jego serce należało między innymi do Alicji Bachledy-Curuś czy Marceliny Zawadzkiej. Obecnie aktor związany jest z Adrianą Kalską.

Ostatnio Mikołaj Roznerski zdobył się na odważne wyznanie. Aktor opowiedział o swoim dzieciństwie i wyjawił, że ogromny wpływ na jego życie miało rozstanie rodziców. Jego mama po rozwodzie chciała wyprowadzić się z rodzinnej miejscowości pod Wrocławiem, a wraz ze sobą postanowiła zabrać trójkę dzieci. Mikołaj wolał jednak zostać z ojcem, aby ten nie był samotny.

Aktor nie kryje wdzięczności!

Aktor wyznał także, że często wstydził się tego w jakich warunkach żyje wraz z ojcem. Mając zaledwie 14 lat Mikołaj postanowił wyprowadzić się od ojca i żyć na własny rachunek. Jako młody chłopak mocno zgubił się, jednak na szczęście znalazł osoby, które pomogły mu skończyć edukację i wybrać właściwą drogę w swoim życiu.

- Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu też czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, prosiłem, żeby zatrzymywał się ulicę dalej - opowiadał aktor.

Dodatkowo Mikołaj Roznerski zaznaczył, że mama jest dla niego największym wsparciem i jego ogromną fanką. Co więcej, aktor nie kryje wdzięczności wobec swoich rodziców mimo, że jego dzieciństwo nie zawsze było kolorowe.

Jak informował portal "Życie Polska": BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA OSÓB ZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA. BĘDĄ MOGLI STARAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: NAWOŻENIE KWIATÓW LATEM. CO ZROBIĆ, BY KWIATOWE KLOMBY W NASZYM OGRODZIE CIESZYŁY OKO DO PÓŹNEJ JESIENI? GARŚĆ WSKAZÓWEK OD DOŚWIADCZONYCH OGRODNIKÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: TO ISTNY CENOWY ARMAGEDON! ZA WARZYWA TRZEBA BĘDZIE NIEDŁUGO ZAPŁACIĆ KROCIE! CENY NA RYNKACH SZYBUJĄ DO GÓRY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PŁACA MINIMALNA W 2022 ROKU BĘDZIE WYŻSZA NIŻ ZAKŁADA TO USTAWA? MINIMUM TYLE ZAROBIMY W PRZYSZŁYM ROKU. MEDIA PUBLIKUJĄ NAJNOWSZE WYLICZENIA