Mikołaj Roznerski zaskoczył ostatnio swoich fanów na Instagramie. Aktor znany m.in. z serialu „M jak Miłość” opublikował krótkie insta story, na którym pozuje z kilkoma innymi osobami w zupełnie nowym wydaniu.

Wśród nich jest także Hanna Śleszyńska, która zamieściła zdjęcie z tego wydarzenia na swoim profilu.

Można zobaczyć na nim, że Mikołaj Roznerski przeszedł dosyć dużą metamorfozę. Szczególne wrażenie robi makijaż i jasna peruka, która uzupełnia wygląd aktora kreując go na amanta sprzed dwóch wieków.

Radość w teatrze

Jak się okazuje, Mikołaj Roznerski i spółka pokazali jak wyglądają grając w operetce „Piękna Lucynda”.

„Nareszcie🔥po prawie półtora roku przerwy zagraliśmy w @teatr6pietro nasz ulubiony spektakl #pięknalucynda 😍😍Emocje były 🔥❣️🔥” – napisała Hanna Śleszyńska.

W sztuce gra także serialowa i życiowa partnerka Mikołaja Roznerskiego. Adrianę Kalską też więc możemy podziwiać w zupełnie innym wydaniu.

Spektakl reklamowany jest jako pełna humoru komedia muzyczna wypełniona wpadającymi w ucho piosenkami. Pokazuje historię namiętnej miłości dwojga młodych ludzi w Warszawie XIX wieku.

Parę gra właśnie Roznerski i Kalska, który zachwycili fanów swoimi rolami, które są przecież zupełnie odmienne od tego co grają na co dzień.

Zaskoczeni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To przemówienie Donalda Trumpa przejdzie do historii. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu i zabawnych przeróbek tej fotografii

Jak informował portal „Życie.news”: IMGW podało prognozę długoterminową na najbliższe miesiące letnie. Może być niebezpiecznie. Czego jeszcze trzeba się spodziewać

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Słowa Kate Middleton z okazji narodzin córki Meghan Markle zaskakują. Co powiedziała księżna i co z tego może wyniknąć

Sprawdź także ten artykuł: Mroczne sekrety i myśli to specjalność tych znaków zodiaku. Astrolodzy wskazują na kogo powinniśmy uważać i jakich znaków sygnałów wypatrywać