Najnowsza fotografia przedstawiająca byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa staje się coraz bardziej popularna na całym świecie. Z całą pewnością dzięki niej to przemówienie polityka przejdzie do historii. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu i zabawnych przeróbek tej fotografii. O co chodzi? Co takiego przedstawia?

Jak wiadomo, politycy, a także inne znane osobistości nie raz przez przypadek powiedzą coś, czego nie powinni bądź wykonają niespodziewany gest, minę czy ruch, który potem staje się rozpoznawalny na całym świecie.

Tak też było z fotografią z najnowszego przemówienia Donalda Trumpa. Mimo iż okoliczności owej konferencji nie były zabawne, tak internauci nie mogą przestać się śmiać z tej fotki.

Trump założył spodnie... tyłem na przód?!

Donald Trump ostatnio wyjechał do Karoliny Północnej, gdzie spotkał się z politykami Partii Republikańskiej i wspólnie omawiali problemy społeczno - polityczne Stanów Zjednoczonych.

Samo spotkanie nie wywołałoby żadnej kontrowersji czy powodu do śmiechu, lecz Internauci dopatrzyli się, że polityk prawdopodobnie... założył spodnie tyłem na przód! Świadczy o tym brak suwaka, a także typowe wybrzuszenie materiału, które tworzy się z tyłu spodni!