Jakiś czas temu w mediach wybrzmiały pierwsze głosy, jakoby Joanna Jędrzejczyk nie radziła sobie wystarczająco dobrze w show „Dance Dance Dance” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej.

Dotychczas były to głosy niepoparte oficjalnym stanowiskiem TVP ani wypowiedziami pracowników stacji. Czy rzeczywiście tak jest? Pomponik sprawdził u źródła.

Joanna Jędrzejczyk nie daje sobie rady w „Dance Dance Dance”?

Gdy ogłoszono, że 33-letnia Joanna Jędrzejczyk zostanie jurorką w programie tanecznym, widzowie mieli mieszane uczucia. Teraz, choć to dopiero pierwsza edycja, chodzą plotki, że słusznie – sportsmenka nie nadaje się do tej roli.

Joanna Jędrzejczyk. Źródło: Youtube Kronika24.pl
Joanna Jędrzejczyk. Źródło: Youtube Kronika24.pl

Jak jest naprawdę? Na ten temat wypowiedziała się jedna z osób z produkcji programu.

W jury „Dance Dance Dance” zasiadają Agustin Egurrola, który przeszedł do nowego formatu z TVN-u, co wzbudziło bardzo duże kontrowersje, Ida Nowakowska – ostatnimi czasy ulubiona celebrytka Jacka Kurskiego – oraz Joanna Jędrzejczyk.

Niedawno pojawiły się głosy, jakoby ta ostatnia nie dawała z siebie tyle, ile chciałaby produkcja. Mówiło się, że ekipa programu nie jest zadowolona z występów Joanny Jędrzejczyk, ponieważ jest zbyt surowa i niezbyt dobrze odnajduje się w tej roli.

Jurorzy "Dance Dance Dance". Źródło: Youtube Kronika24.pl
Jurorzy "Dance Dance Dance". Źródło: Youtube Kronika24.pl

Jak jest naprawdę? Informator pracujący przy produkcji twierdzi, że uważana jest za profesjonalistkę, która wspiera i motywuje uczestników, a dokładnie takiej osoby szukało TVP. „Zdała egzamin na szóstkę” – mówi o jej udziale w „Dance Dance Dance”.

Podobno już od pierwszej edycji programu trwała „walka” o Joannę Jędrzejczyk, która dopiero teraz przyjęła ofertę, gdyż wcześniej uniemożliwiały jej to zobowiązania zawodowe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi w Polsce: KIEDY W POLSCE DOCZEKAMY SIĘ KOŃCA PANDEMII? NIEOCZEKIWANIE GŁOS W SPRAWIE POSTANOWIŁ ZABRAĆ PREZYDENT. ANDRZEJ DUDA POWIEDZIAŁ KILKA SŁÓW O WAKACJACH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY NIE WRÓCI DO WIELKIEJ BRYTANII? BOLESNE WIEŚCI DLA KSIĘCIA WILLIAMA I RESZTY RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: KINGA DUDA JEST MOCNO ZESTRESOWANA SWOJĄ NOWĄ PRACĄ? MŁODA PANI PRAWNIK ZOSTAŁA PRZYŁAPANA, GDY POŚWIĘCAŁA SIĘ SWOJEMU NAŁOGOWI