Książę Harry od momentu odejścia z rodziny królewskiej ma dość napięte stosunki z royalsami. Ich wzajemnym relacjom z uwagą przygląda się cały świat.

Jeszcze sporo przed wielką decyzją i wyprowadzką do Stanów Zjednoczonych Harry przyznał, że drogi jego i Williama mocno się rozeszły, dając do zrozumienia, że mają po prostu problem z dogadaniem się.

Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Później okazało się jednak, że „rozeszły się” też jego drogi z całą resztą rodziny. Harry podjął decyzję o wyprowadzce i odejściu z rodziny, co też uczynił. Ostatnio wrócił na pogrzeb księcia Filipa, choć nie było z nim Meghan i Archiego. Teraz już nie zamierza wracać do Wielkiej Brytanii?

Książę Harry nie wróci do rodziny na ważną uroczystość?

Pomponik zauważa, że zdaniem tabloidów winą za taki stan rzeczy obarcza się rodzinę królewską. Książę Harry prawdopodobnie nie wybierze się do Wielkiej Brytanii na odsłonięcie pomnika mamy.

Do ceremonii ma dojść w 60. urodziny księżnej Diany. Media uważają, że Harry rozważa pozostanie w Stanach Zjednoczonych ze względu na fakt, że podczas ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii spotkał się z chłodnym przyjęciem ze strony bliskich.

Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access
Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access

Ba, okazało się, że np. księżniczka Anna oraz hrabina Zofia wcale nie odezwały się do Harry’ego. To ostudziło jego zapał do bratania się z bliskimi. Czy pojednania nie będzie? William będzie zmuszony do odsłonięcia pomnika samotnie, bez brata?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA MILIONÓW POLAKÓW. MINISTERSTWO ZDROWIA I NFZ ZAPOWIADAJĄ WZNOWIENIE WAŻNEJ DZIAŁALNOŚCI SZPITALI. POCZĄTEK JUŻ 4 MAJA

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: KAMIL STOCH POSIADACZEM POTĘŻNEGO MAJĄTKU? UWIELBIANY POLSKI SKOCZEK ZAROBIŁ WRĘCZ ASTRONOMICZNE PIENIĄDZE. SUMĄ PRZEBIŁ SWOICH KOLEGÓW I KONKURENTÓW