Czy w rodzinie królewskiej szykują się ogromne zmiany? Wygląda na to, że książę Karol może wziąć w karby cały ród i zmienić nieco oblicze royalsów. Czy to dobre zmiany? Co takiego planuje?

Książę Karol planuje rewolucję w rodzinie królewskiej

Portal Plotek przypomina, że to książę Karol pozostaje pierwszym członkiem rodziny królewskiej, jeśli chodzi o prawa do tronu – mimo krążących wieści, jakoby Elżbieta II zamierzała abdykować i przekazać władzę wnukowi, Williamowi, wszystko wskazuje na to, że to Karol będzie władać Wielką Brytanią.

Książę Karol, Camilla, Meghan Markle. Źródło: Youtube The Royal Family Channel
Książę Karol, Camilla, Meghan Markle. Źródło: Youtube The Royal Family Channel

Co ciekawe, brytyjski następca tronu ma już plan na to, jak zmienić oblicze rodziny królewskiej. Szykuje się prawdziwa rewolucja? Na to wygląda!

Zdaniem autorki biografii księcia Harry’ego i książki o Kate oraz Williamie, Angeli Levin, wśród członków rodziny królewskiej może dojść do wielkich zmian. Twierdzi ona, że książę Karol zamierza przeprowadzić prawdziwą rewolucję.

Angela Levin wspomina, że jedynie te osoby wśród royalsów, które są w bezpośredniej kolejce do tronu, wraz z partnerami nie muszą obawiać się o swoją przyszłość. Co do reszty członków rodziny królewskiej… Cóż, prawdopodobnie zasmakują „zwykłego” życia.

Książę Karol. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Według ekspertki reszta członków rodu nie będzie mogła liczyć na pieniądze ze skarbca, a w zamian zostaną wysłani do pracy! Ma to być działanie na wzór innych monarchii, mające na celu obniżenie kosztów.

Zdaniem Angeli Levin Harry oraz Meghan Markle będą „wyrzuceni” z rodziny królewskiej, ale nie ujawnia ona szczegółów – nie wiadomo zatem, o co dokładnie chodzi, gdyż już od ponad roku para nie korzysta z pieniędzy rodu i zrzekła się przywilejów, choć wciąż mają tytuły księżnej i księcia Sussex. Może mają zostać ich pozbawieni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄDZ PARAFII W POLSCE WYSZEDŁ Z KURIOZALNYM POMYSŁEM. WIELU PARAFIAN NIE DOWIERZA, ŻE MOŻNA NA TO WPAŚĆ W MAJU, A INNI POPIERAJĄ. TO NIE JEST ŻART

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: RODZINA ODZIEDZICZYŁA PO DZIADKU CAŁKIEM ZAMUROWANY GARAŻ. PRZEZ LATA NIKT NIE ZAGLĄDAŁ DO ŚRODKA. GDY BLISCY ZBURZYLI JEDNĄ ŚCIANĘ STANĘLI JAK WRYCI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA WYZNAŁA PRAWDĘ O DZIECKU. ZNANA TENISISTKA POTWIERDZIŁA KRĄŻĄCE OD DAWNA POGŁOSKI. FANI JĄ POPIERAJĄ I ZGADZAJĄ SIĘ Z DECYZJĄ