Agnieszka Radwańska od lat jest ulubienicą polskich kibiców i mimo sportowej emerytury wciąż może liczyć na wielką sympatię ze strony rodaków. Tenisistka w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą i widać, że doskonale odnajduje się w tej roli. Nie ukrywa również, że marzy o pełnej rodzinie i nie zamierza poprzestać na jednym dziecku.

Wspólnie z mężem, Dawidem Celtem nie chcą długo czekać z rodzeństwem dla małego Kuby, zatem często w mediach pojawiają się pogłoski o drugiej ciąży sporstmenki. Tym razem chodzi jednak o jej pierworodnego synka, małego Kubę.

Syn Agnieszki Radwańskiej pójdzie w ślady znanej mamy? Tenisistka powiedziała wprost, jak widzi przyszłość swojego dziecka. Będzie nowe pokolenie tenisistów?

Agnieszka Radwańska w ostatnim wywiadzie przyznała, że ma zamiar wprowadzić syna w świat tenisa. Dodała prz tym, że nie będzie zmuszać własnego dziecka do treningów, jeśli on sam nie będzie przekonany do tego, że to jego ścieżka. Trzeba jednak przyznać, że takie wsparcie ze strony rodziców tenisistów to doskonały fundament wielkiej kariery.

Dzieci doczekali się również tak znani polscy tenisiści jak Marta Domachowska, Alicja Rosolska, Jerzy Janowicz czy Łukasz Kubot. Agnieszka Radwańska przyznaje, że z pewnością jej syn będzie na korcie spotykał się z dziećmi jej kolegów i koleżanek. Czy jest zatem szansa na to, że właśnie rośnie nam nowe pokolenie wybitnych tenisistów? Wiele na to wskazuje.

„Na pewno swojemu synkowi będę pokazywać tenis. Jeżeli tylko będzie miał chęć, to na pewno będę chciała, żeby też grał zawodowo, bo jednak zawodowy sport to piękna rzecz. Sama byłam wychowana na korcie, więc czemu tego nie pokazać swojemu dziecku?” – stwierdziła Agnieszka Radwańska, cytowana przez Pomponik.

Sama tenisistka zaczęła przygodę z ta dyscypliną bardzo wcześnie wraz z siostra Urszulą. Obie dziewczyny trenował ich ojciec, Robert Radwański. Agnieszka w wieku sześciu lat wygrała pierwszy turniej tenisowy dla dzieci, a jej siostra zdobyła wówczas drugie miejsce.

Jak informował portal "Życie": NATALIA SIWIEC ZASKOCZYŁA SZCZEROŚCIĄ OBSERWATORÓW NA INSTAGRAMIE. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PRZESTAĆ UKRYWAĆ SWÓJ PRAWDZIWY WYGLĄD. ODWAŻNA DECYZJA

Przypomnij sobie: ROBERT EL GENDY MIAŁ NIETYPOWE MARZENIE W MŁODOŚCI I UDAŁO MU SIĘ JE SPEŁNIĆ. GWIAZDOR TVP ZOSTAŁ TATĄ W MŁODYM WIEKU. NIE ŻAŁUJE SWOJEJ DECYZJI

Portal "Życie" pisał również: TEGO PAWEŁ WAWRZECKI NIE MIAŁ NAJMNIEJSZYCH SZANS PRZEWIDZIEĆ! AKTOROWI JEST CIĘŻKO W OBECNEJ SYTUACJI. PRZEŻYWA ROZŁĄKĘ I NIE WIE, KIEDY SIĘ SKOŃCZY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: AGNIESZKA WŁODARCZYK URODZI W NIEDŁUGIM CZASIE? AKTORKA W SIECI POKAZAŁA ZAOKRĄGLONY BRZUSZEK W MOCNO OBCISŁYCH OGRODNICZKACH. DZIDZIUŚ JUŻ W DRODZE