To niesamowite, czego udało się dokonać młodej Polsce podczas Igrzysk Olimpijskich, które w tej chwili rozgrywane są w stolicy Japonii, Tokio. Aleksandra Mirosław pobiła w niesamowitym stylu rekord świata! Wyczyn Polki we wspinaczce sportowej przejdzie do historii. W sieci można zobaczyć nagranie z fantastycznym popisem młodej Polki.

Trzeba przyznać, że Aleksandra Mirosław zwyczajnie nie miała sobie równych i jej występ w Tokio był czymś porywającym i niesamowitym. Polska zawodniczka nie dała szans rywalkom, zwiększając dystans z każdym kolejnym krokiem. Najpierw w świercfinale z łatwością pokonała Seo Chaehyun z Korei, potem w półfinale Akyio Noguchi z Japonii, a w finale nie dała szans Francuzce Jaubert Anouck.

Polka z rekordem świata we wspinaczce sportowej na olimpiadzie w Tokio. Nasza zawodniczka nie dała szans rywalkom

Finał okazał się być niesamowicie szczęśliwy dla Aleksandry – Polka zdobyła rekord świata w sprincie, osiągając czas 6,84 sekundy.

Nie oznacza to jednak medalu – Aleksandra Mirosław w tej chwili prowadzi po pierwszej konkurencji we wspinaczce, ale dochodzą do tego jeszcze dwie inne konkurencje – bouldering i prowadzenie, gdzie szanse Polki są mniejsze.

W sieci można obejrzeć niesamowity popis Polki. Widzowie byli zachwyceni stylem, w jakim pobiła rekord nasza zawodniczka.

Jak informował portal "Życie Polska": 500 PLUS ZMIENI SIĘ W 900 PLUS? DODATKOWE PIENIĄDZE MAJĄ TRAFIĆ DO RODZIN, ALE JEST JEDNO ALE. POJAWIŁY SIĘ ODPOWIEDNIE WYTYCZNE, NA CO MOŻNA JE WYDAĆ

Przypomnij sobie: NAWOŻENIE KWIATÓW LATEM. CO ZROBIĆ, BY KWIATOWE KLOMBY W NASZYM OGRODZIE CIESZYŁY OKO DO PÓŹNEJ JESIENI? GARŚĆ WSKAZÓWEK OD DOŚWIADCZONYCH OGRODNIKÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: RODZINA BASI NIESAMOWICIE CIERPI PO STRACIE 19-LATKI. BLISCY MŁODEJ MAMY POSTANOWILI PODZIELIĆ SIĘ PORUSZAJĄCYMI SŁOWAMI. TO OSTATNIE, CO POWIEDZIAŁA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JOANNA OPOZDA ZASZŁA W CIĄŻĘ? NIEBYWAŁE DONIESIENIA MEDIÓW O NARZECZONEJ ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA PÓJDZIE DO OŁTARZA Z BRZUSZKIEM? ŚLUB NA DNIACH