Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Aleksandry Szwed wiele wyjaśnia. Aktorka wraz z rodziną wypoczywa nad polskim morzem. Czy rodzinna sielanka trwa w najlepsze? O tym decyduje jeden, mały szczegół... O co chodzi?

Aleksandra Szwed bez cienia wątpliwości należy do grona osobistości show – biznesu, którzy znani są od lat, a ich popularność nie maleje. 30 – latka na scenie zadebiutowała już w roku 1995, mając zaledwie pięć lat, lecz największą rozpoznawalność i początek wielkiej kariery zawdzięcza roli w serialu “Rodzina zastępcza” emitowanego w latach 1999 – 2009. Wcieliła się tam w postać Elizy, która od razu została pokochana przez widzów.

W kolejnych latach kariera aktorki rozwinęła się dynamicznie – Aleksandra Szwed grała w wielu filmach, serialach, a także na deskach teatru. Była także prowadzącą znanych programów rozrywkowych.

Prywatnie kobieta związana jest z Krzysztofem Białkowskim, z którym doczekała się dwójki potomków - syna Borysa urodzonego w roku 2015 oraz córki, która przyszła na świat całkiem niedawno.

Rodzinna sielanka, czy może jednak nie?

Ostatnio aktorka opublikowała fotkę z wakacji, jakie spędza z rodziną - jako kierunek wybrali polskie morze. Okazuje się jednak, że niestety pogoda nie dopisała, o czym świadczy opis pod zdjęciem aktorki.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ