Robert Lewandowski ma 33 lata. Piłkarz urodził się 21.08.1988 w Warszawie. Lewandowski jest środkowym napastnikiem. Piłkarz gra regulanrnie w reprezentacji Polski oraz w niemieckim klubie Bayern Monachium. Jego aktualna wartość rynkowa jest zawrotna – wynosi aż 60 mln euro.

Jaka przyszłość czeka Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium

Rok 2020 był zdecydowanie rokiem Roberta Lewandowskiego. Piłkarz otrzymał wtedy nagrodę Goal 50, którą otrzymuje się od dziennikarzy i redakcji z całego świata.

Oprócz tego Lewandowski otrzymał także w 2020 roku nagrodę UEFA Best Player in Europe, Piłkarza roku w Niemczech, Mistrza Niemiec, Pucharu Niemiec i Superpucharu UEFA. Jego osiągniecia są naprawdę imponujące.

Robert Lewandowski YouTube
Robert Lewandowski YouTube

W 2021 roku nie Robertowi Lewandowskiemu nie udało się powtórzyć sukcesów. Podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej polski napastnik prezentował się znakomicie. Jednak jego silna gra nie wystarczyła i Polska nie wyszła z grupy.

Znany ekspert sportowy zabrał głos w tej sprawie

W ostatnim czasie pojawiły się nawet w mediach informacje dotyczące odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Ponoć Polak miał szansę przenieść się do Realu Madryt, Chelsea FC, Manchesteru City, Paris Saint-Germain czy Manchesteru United.

Robert Lewandowski / YouTube:  tvnpl
Robert Lewandowski / YouTube: tvnpl

Zdaniem Tomasza Hajty Robert Lewandowski raczej nie odejdzie z Bayernu Monachium, a nawet przedłuży umowę o 2 lata. Ekspert uważa, że niemiecki klub nie będzie chciał sprzedać swojego największego gwiazdora, a sam „Lewy” również dobrze się czuje w niemieckim klubie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN