Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sobotę 7 sierpnia co uwiecznili paparazzi, a także sami zainteresowani na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jak podaje portal pomponik.pl, jedną z najbardziej zastanawiających rzeczy podczas ślubu była reakcja pana młodego podczas składania przysiąg, która podsyciła krążące od kilku tygodni plotki.

Ukrywana ciąża?

Wiele osób uważa, że ślub to nie jedyna zmiana w życiu pary. Od jakiegoś czasu mówi się, że Asia Opozda jest w ciąży, a wiadomość niesamowicie ucieszyła Antka Królikowskiego i jego rodzinę.

Spekulacje podsyciła reakcja pana młodego, który podczas ceremonii w parafii św. Wojciecha na Woli w Warszawie ożywił się podczas fragmentu o przyjęciu i wychowaniu po katolicku potomstwa i nawet dodał coś od siebie.

„Tak, właśnie!” – powiedział poruszony aktor podczas przysięgi uśmiechając się do panny młodej.

Takie zachowanie wiele mówi więc albo Joanna Opozda jest już w ciąży, albo para nie potrafi się już doczekać by zacząć starania o nowego członka ich rodziny.

Na razie sami zainteresowani jednak nie komentują tych spekulacji wolą się skupić na sobie. Na pewno mogą też być zadowoleni ze swojego wesela, które sprawiło im wiele radości.

W mediach społecznościowych pojawiły się już uśmiechnięte zdjęcia pary krojącej tort czy tańczącej do piosenki „Miłość rośnie wokół nas” czyli polskojęzycznej wersji hitu Eltona Johna z filmu animowanego „Król Lew”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na antenie TVP ukazał się zaskakujący archiwalny materiał z Donaldem Tuskiem w roli głównej. Czy polityk PO ma powody do zmartwień

Jak informował portal „Życie.news”: Od stycznia 2022 roku zapłacimy więcej. Jedna ze składek pójdzie mocno do góry. W kogo podwyżka uderzy najmocniej

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Izabela Janachowska korzysta z życia. Żona biznesmena została przyłapana, jak jedzie po bułki samochodem za milion złotych

Sprawdź także ten artykuł: Wielka strata dla wszystkich Polaków. Nie ma już wśród nas wybitnego polskiego kompozytora. Jego muzykę mogliśmy usłyszeć w wielu filmach. Miał 89 lat