Donald Tusk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych polityków w Polsce. Były premier kraju często zamieszcza wymowne wpisy w mediach społecznościowych, nawiązujące do obecnej partii rządzącej w Polsce.

Na antenie TVP ukazał się zaskakujący archiwalny materiał z Donaldem Tuskiem w roli głównej

Kilka tygodni temu Donald Tusk ogłosił zaskakującą wiadomość. Były przewodniczący Rady Europejskiej wrócił do krajowej polityki i został liderem Platformy Obywatelskiej.

Powrót Donalda Tuska zaskoczył nie tylko Polaków, ale również partię rządząca. Z tego powodu politycy opozycji chcą zrobić wszystko, by zniechęcić Polaków do Donalda Tuska.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Przypomnijmy jednak, że Donald Tusk nie oddał się w 100% polityce. Kilka dni po powrocie do PO, polityk udał się wraz ze swoją rodziną na wakacje do Chorwacji.

Donald Tusk zaznaczył jednak, że tydzień urlopu nie jest wystarczający do tego, by w pełni odpocząć, jednak takie wakacje są mu potrzebne. Jego decyzja nie spodobała się niektórym politykom PO.

Czy polityk PO ma powody do zmartwień?

W jednym z ostatnich wydań „Wiadomości” na TVP pojawił się zaskakujący archiwalny materiał. Miał on udowodnić, że nawet dzieci nie lubią Donalda Tuska.

Wielu widzów TVP uważa, że producenci „Wiadomości” posunęli się o krok za daleko. Archiwalne nagranie pochodzi z uroczystości wręczenia medali.

"Wiadomości" TVP. Źródło: Youtube Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV
"Wiadomości" TVP. Źródło: Youtube Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV

Mała dziewczynka po uściśnięciu ręki Donalda Tuska zaczęła bardzo głośno płakać. Po tym ściągnęła z szyi medal wręczony przez polityka.

Ponadto w tym samym wydaniu pojawił się materiał zatytułowany „Festiwal hipokryzji Donalda Tuska”. Dziennikarze TVP zarzucają Tuskowi m.in. polityczne kłamstwa.

Donald Tusk w ostrych słowach do dziennikarki TVP Info / YouTube:  Niezależny Serwis Wiadomości 2
Donald Tusk w ostrych słowach do dziennikarki TVP Info / YouTube: Niezależny Serwis Wiadomości 2

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO