Jak podaje portal "Pomponik", przed Izabelą Janachowską stoi teraz bardzo ważne wyzwanie. Gwiazda zrezygnowała ze współpracy ze stacją TVN na rzecz nowych projektów medialnych, których prowadzenie zaoferowała jej telewizja Polsat. Celebrytka powróci do "Tańca z Gwiazdami", jednak nie w roli profesjonalnej tancerki, a w charakterze prowadzącej. Funkcję tę będzie pełnić u boku Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza.

Janachowska oprócz tego zajmuje się modą ślubną i nie może narzekać na brak pasji oraz kiepskie finanse, bowiem jest żoną milionera - Krzysztofa Jabłońskiego. Nic więc dziewnego, że wozi się drogocennym samochodem.

Iza została przyłapana przez fotoreporterów pod jedną z warszawskich piekarni, gdzie kupowała bułki. Wsiadała do wartego milion złotych czarnego Bentleya.

Znana na co dzień z elegancji Janachowska zaprezentowała się na ulicach Warszawy w dość luźnej stylizacji. Myślicie, że wyszła wprost z treningu? Miała na sobie sportowy komplet - luźny t-shirt oraz krótkie, obcisłe legginsy w kolorze brudnego różu. Do tego dobrała białe, klasyczne buty typu adidasy, a włosy spięła niedbale jasną gumką.

Jak podoba Wam się w takim wydaniu? Przypomina tę kobietę, którą widzimy w social mediach?

To również może Cię zainteresować: Oliwia Bieniuk Ciężko Trenuje Do "Tańca Z Gwiazdami". Nagranie Z Jej Treningów Robi Furorę W Sieci

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski Pochwalił Się Swoim Nowym Wozem. Cena Robi Wrażenie