19-letnia Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Dziewczynę już jesienią będziemy mieli okazję zobaczyć w "Tańcu z gwiazdami". Jak informuje portal Jastrząb Post, nastolatka trenuje w pocie czoła do pierwszego odcinka.

Oliwia Bieniuk ciężko trenuje do „Tańca z gwiazdami”

Występ Oliwii Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" wzbudził wiele emocji. Tego jak sobie poradzi w tanecznym show ciekawi są zarówno jej fani, jak i najbliżsi. 19-latka już rozpoczęła treningi, a jej partnerem jest zwycięzca poprzedniej edycji „Tańca z gwiazdami”, Michał Bartkiewicz.

Oliwia Bieniuk/screen Youtube
Oliwia Bieniuk/screen Youtube

Zdaniem tancerza Oliwia Bieniuk lepiej czuje się w latynoamerykańskich tańcach. Miejmy jednak nadzieję, że nastolatka poradzi sobie również w innych stylach.

Nagranie z jej treningów robi furorę w sieci

Oliwia Bieniuk może liczyć na wsparcie całej rodziny. Kibicuje jej nie tylko tata i rodzeństwo, ale również babcia. Babcia Oliwi w rozmowie z portalem "Pomponik" zdradziła, że jej wnuczka jest nie tylko wysportowana, ale także lubi tańczyć.

Anna Przybylska zapisała swoją córkę na lekcje baletu, na które chodziła już w przedszkolu. Krystyna Przybylska nie ma wątpliwości, że jej wnuczka poradzi sobie z udziałem w tanecznym show Polsatu.

Zobaczcie sami, jak wyglądają próby Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO