Robert Lewandowski to w ostatnim czasie prawdziwa duma naszego kraju. Kiedy tylko pojawia się na boisku, wszyscy Polacy tłumnie gromadzą się na trybunach i przed telewizorami, by kibicować najwybitniejszemu polskiemu piłkarzowi ostatnich lat. Wszystko wskazuje na to, że "Lewy" nie ma zamiaru osiadać na laurach. Sportowiec bije kolejne rekordy, a każdy mecz z jego udziałem kończy się sromotną przegraną przeciwników.

Idealne określenie na jego wyczyny znalazła ukochana piłkarza, Anna Lewandowska, która jednym słowem podsumowała całą jego sportową osobowość... Jak go nazwała?

Duma naszego kraju porównana do zaskakującej rzeczy

Chociaż obecny sezon dopiero się zaczął, Lewandowski już zdążył udowodnić, że nie ma zamiaru sobie odpuścić ani na moment. Wczorajszy mecz z Herthą Berlin zakończył się, oczywiście, odejściem z kwitkiem oponentów Lewandowskiego. Klub przeciwników poniósł klęskę z wynikiem 0-5, z czego aż trzy gole zostały zdobyte przez polskiego piłkarza.

Ogromnym wydarzeniem w świecie piłki nożnej było pobicie przez Lewandowskiego rekordu największej liczby zdobytych bramek w sezonie. Aby pobić kolejny rekord, w obecnym sezonie piłkarz musiałby strzelić aż 41 goli. Nie wydaje się to jednak aż tak nieprawdopodobne!

Pod największym wrażeniem wyczynów sportowca znajduje się bez wątpienia jego dumna rodzina, a przede wszystkim żona. Po sobotnim meczu Anna Lewandowska postanowiła określić ukochanego jednym, niezwykle trafnym słowem... Jakim?

"Maszyna" - napisała Lewandowska, udostępniając zdjęcie męża z pucharem w ręku.

Nie ma wątpliwości, że żona piłkarza nie jest gołosłowna - już nieraz udowodnił on, że w Bundeslidze nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Zobacz także: Anja Rubik skrytykowała polski rząd. Modelka ma coraz mniejszą ochotę na powrót do Polski. Co przeszkadza celebrytce

Może cię zainteresować: Maciej Dowbor nabawił się poważnej kontuzji. Internauci nie mają złudzeń, aktor musi się wybrać do specjalisty

Pisaliśmy również o: Czy TVP szykuje zaskakujące zmiany? Znany jest skład jury piątego sezonu „The Voice Kids”