Maciej Dowbor urodził się 22 grudnia 1978 roku. Jest synem znanej gwiazdy, Katarzyny Dowbor, oraz profesora nauk matematycznych, Piotra Dowbora.

Maciej Dowbor nabawił się poważnej kontuzji

Maciej Dowbor pracuje jako dziennikarz. Zaczął karierę w programie trzecim Polskiego Radia, pracował jako wydawca i prowadzący serwisu sportowego Departament Sportu od 1999 do 2001 roku.

Od 2001 roku pracował dla TVN i TVN24. Był prezenterem i redaktorem sportowym, a następnie współprowadzącym „Pytania na Śniadanie” w TVP. Od 2005 roku pracował dla Polsatu.

Maciej Dowbor / YouTube: Plejada
Maciej Dowbor / YouTube: Plejada

Prowadził wiele programów w Polsacie, m.in. sportowe, rozrywkowe, sportowe. Następnie był prowadzącym programu tanecznego, a od 2014 roku możemy go oglądać jako gospodarza „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Maciej Dowbor ma za sobą karierę radiową, m.in. w RMF FM – obecnie prowadzi weekendowy program poranny „Wolno wstać” – razem z Danielem Dykiem.

Internauci nie mają złudzeń, aktor musi się wybrać do specjalisty

Prywatnie Maciej Dowbor jest mężem Joanny Koroniewskiej, aktorki znanej m.in. z roli Małgorzaty Chodakowskiej w „M jak miłość”. Tworzą małżeństwo od 2014 roku, mają razem dwójkę dzieci – córki: Janinę (ur. 13 sierpnia 2009) i Helenę (ur. w lutym 2018).

Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor prowadzą kanał na YouTubie w którym to podejmują wiele interesujących tematów a także przeprowadzają rozmowy z ciekawymi osobowościami.

W ostatnim czasie na swoim Instagramie Maciej Dowbor zamieścił zdjęcie, na którym pokazał internautom swoją kontuzję. Okazuje się, że nagle na łokciu aktora pojawiła się dziwna narośl.

Internauci ostrzegli go, że może to być Zapalenie nadklykcia bocznego lub kaletki maziowej i bez lekarza się nie obędzie. Miejmy nadzieję, że Maciej Dowbor szybko wyleczy kontuzje.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN