Mój mąż stwierdził, że ma kilka wolnych dni i chce jechać odwiedzic grób rodziców i siostrę. Kiedy wrócił stało się coś, czego w ogóle się nie spodziewałam.

Mąż niespodziewanie ogłosił, że wnosi o rozwód, że nie może już tak żyć i jest ktoś, kto lepiej go traktuje. Powiedziałam - twoje prawo. Okazało się, że niedawno odnalazła go w Internecie kobieta, którą poznał 40 lat temu. Zaczęli korespondować. Pochodziła z tego samego miasta co jego siostra. Skorzystał z okazji. Nie chodziło mu o wizytę u krewnych. Pojechał do niej.

Mieszkał z nią przez trzy dni. Według niego bardzo się lubią. Ona jest wdową. Podobno mówił jej o naszej rodzinie, że nikt go tu nie potrzebuje itd. Powiedziała mu - rzuć wszystko. Mam mieszkanie 3 pokojowe, domek, samochody. Zakrztusił się, mówiąc, że praktykowała medycynę chińską, a nawet leczyła raka na wczesnym etapie. Zapowiedziała, że jeśli się rozwiedzie da mu dach nad głową, samochód i będzie go leczyć.

I tak się zaczęło. Mąż potajemnie odszedł i złożył wniosek o rozwód. O procesie dowiedziałem się przypadkiem. Poszłam do sądu i zapytałam, jakie są jego roszczenia wobec mnie. Okazuje się, że napisał, że przez ostatnie 15 lat nie byliśmy w związku małżeńskim, a ostatnie 6 lat we wspólnym gospodarstwie domowym, co jest nieprawdą.

Oczywiście nie zgadziłam się z tym sformułowaniem. Teraz czekam na rozprawę. Nie rozumiem, jak może być dla mnie taki okropny. Jak ma na imię ta 67-letnia wróżka, która swoimi obietnicami wyciąga mężczyznę z rodziny? Nie wiem. On bardzo jej ufa i wierzy w każde jej słowo. Jest pewny, że go wyleczy.

Kiedy poprosiłam go, żeby się zastanowił, powiedział mi, że żyjemy jak sąsiedzi. Tak zakończyło się moje życie rodzinne. Trudno być samotnym w wieku 62 lat. Byłam z nim przez 35 lat i dziwnie jest nie mieć go blisko. Ale muszę się z tym pogodzić, bo on już nie wróci.

Co sądzicie o zachowaniu mężczyzny?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszający gest przyjaźni Beaty Szydło w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Była pani premier towarzyszyła prezesowi PiS podczas ważnej okazji

Jak informował portal „Życie.news”: William i Kate postanowili złamać wieloletnią tradycję? Znana jest przyczyna tej sytuacji. Fani rodziny królewskiej są niepocieszeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Cezary Pazura po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu? Aktor pokazał wyjątkowe zdjęcie z Edytą Pazurą ze wspaniałej uroczystości