Jak przypomina portal "Jastrząb Post", od ponad 10 lat Robert Lewandowski gra w klubach Bundesligi. Obecnie gra w Bayernie Monachium, choć jeśli wierzyć doniesieniom medialnym już niebawem Lewy zmieni klubowe barwy.

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Obecnie Robert Lewandowski wspólnie z rodziną spędza wakacje w słonecznej Hiszpanii. Już jakiś czas temu nabyli tam dom, w którym bywają tak często, jak tylko mogą. Robert Lewandowski dołączył do żony i córek po tym, jak nasza drużyna zakończyła swoją nienajlepszą przygodę z Euro.

Para chętne zaieszcza w sieci zdjęcia, które pokazują, jak spędzają wspólnie czas. Udało im się nawet znaleźć czas tylko dla siebie, kiedy babcie zajęły się ich córeczkami. Mogliśmy zobaczyć, jak wspólnie spacerują po plaży i wychodzą z przyjaciółmi. Media żyją teraz nie wakacjami Lewandowskich, ale zminą barw klubowych Lewego.

Robert Lewandowski zmieni klub

Robert Lewandowski ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów. Na jego koncie znajduje się już 24 trofea. Może się też pochwalić zapisem w księdze rekordów Guinessa, po tym, jak w meczu z Wolsburgiem na przestrzeni zaledwie 9 minut zodbył aż 5 bramek. Było to najszybciej zdobyte bramki od czasu prowadzenia piłkarskich statystyk.

Nic dziwnego, że Robert Lewandowski znajduje się na celowniku wielu drużyn, które chciałyby go mieć w swoim składzie. Hiszpańska prasa wskazuje, że do transferu Lewandowskiego do Realu Madryt mogłoby dojść latem przyszłego roku.

Myślicie, że jest to realny scenariusz?

To też może cię zainteresować: Dziewczynka ma tylko 13 lat, a jej choroba nawet nie ma nazwy. Lekarze nigdy nie byli w stanie jej w pełni zdiagnozować. Co jej dolega

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znane są już przyczyny odejścia Jerzego Janeczka. Nie pomogło mu nawet lekarstwo, które wówczas miał ze sobą. Co się stało

O tym się mówi: Gwiazda grupy 2 plus 1 została już kompletnie zapomniana. Elżbieta Dmoch była kiedyś jedną z najpopularniejszych wokalistek. Co się z nią teraz dzieje