Od kiedy wprowadzono dwa inne warianty niesamowicie lubianego programu “The Voice of Poland” - “The Voice Kids” oraz “The Voice Senior”, Polacy jeszcze chętniej zaczęli oglądać każdy z nich uznając, że jest to sprawiedliwy podział.

Z każdą edycją programy zyskują coraz większą oglądalność i sympatię ze strony widzów. Teraz już rusza piata edycja programu poświęconemu najmłodszym - “The Voice Kids”. Kto zasiądzie w jury?

Znany jest skład jury piątego sezonu „The Voice Kids”

W ostatnim czasie władze Telewizji TVP podjęły zaskakująco dużo zmian. Miejsce w jury w programach „The Voice” stracili między innymi Andrzej Piaseczny, czy Michał Szpak. Wiele osób zastanawia, jak będzie wyglądało jury - “The Voice Kids”.

Jakiś czas temu Baron z zespołu Afromental oraz juror programu „The Voice Kids” opublikował zdjęcie z pozostałymi członkami jury piątej edycji show dla najmłodszych.

Kto zasiądzie w fotelu jurorskim piątej edycji show?

Okazuje się, że władze TVP nie szykują niespodzianek i w kolejnej edycji „The Voice Kids” w fotelach jurorskich zasiądą te same osoby, czyli duet – Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski.

Internauci są zachwyceni faktem, że jury „The Voice Kids” pozostanie bez zmian. Pod zdjęciem Barona posypała się masa pozytywnych komentarzy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN