Jak informuje serwis Pomponik, aktorska para, która już w najbliższy weekend powie sobie sakramentalne „tak”, wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko! Jeden z tygodników zdradził, że aktorka jest w ciąży!

Antek Królikowski i Joanna Opozda mają wziąć ślub już za kilka dni w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a wesele, w którym wezmą udział bliscy i przyjaciele pary zostało zaplanowane w potężnym pałacu w Zdunowie! To lubiana przez gwiazdy miejscówka – w tym miejscu przyjęcie weselne zorganizowali Rafał Maślak i Kamila Nicpoń.

Nie da się ukryć, że związek aktorów był mocno burzliwy, a para rozstała się nawet na jakiś czas, po kilku miesiącach znowu zaczęli być widywani razem.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostaną rodzicami? Para bierze ślub w najbliższy weekend

Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że zakochani mają wkrótce zostać rodzicami! Podobno Joanna Opozda jest w ciąży i nie kryje radości z tego powodu.

„Mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma jeszcze jeden powód do radości! Jest już babcią Józia, wnuka, którego dał jej młodszy syn Jan i jego partnerka. A teraz maleństwa oczekują też Joasia i Antek” – możemy przeczytać w "Na Żywo".

Aktorka ma być zadowolona z tego, że jej pierworodny syn się ustatkował. Nie jest bowiem tajemnicą, że ma za sobą trudny czas, a jego zatarg z policją kilka lat temu odbił się w mediach szerokim echem.

Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda

Jak informował portal "Życie Polska": WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW. MINISTER FINALNIE UJAWNIŁ, KIEDY I W JAKICH REGIONACH ZOSTANĄ WDROŻONE NOWE OBOSTRZENIA. CZWARTA FALA WKRÓTCE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” PRZYJĘŁA OŚWIADCZYNY UKOCHANEGO. AGATA POKAZAŁA PIERŚCIONEK I NARZECZONEGO. PRZEŻYWA TERAZ NIESAMOWITY CZAS

Portal "Życie Polska" pisał również: DONALD TUSK I RAFAŁA TRZASKOWSKI MAJĄ POMYSŁ NA PODZIAŁ WŁADZY MIĘDZY SOBĄ? OGÓLNOPOLSKIE MEDIA DOTARŁY DO NIEOFICJALNYCH SZCZEGÓŁÓW. BĘDZIE GORĄCO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W TRAKCIE REMONTU ZABYTKOWEGO KOŚCIOŁA DOKONANO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA. ROBOTNICY ONIEMIELI NA NIEZWYKŁY WIDOK. CHODZI O MALOWIDŁA ZE ŚREDNIOWIECZA