Agata Ząbczyk, która wzięła udział w trzeciej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z pewnością nie może zaliczyć tego epizodu w swoim życiu do udanych. W programie TVN nie udało się jej znaleźć miłości, ale chwile po zakończeniu emisji show do kobiety uśmiechnęło się szczęście.

Szybko poznała bowiem mężczyznę, który okazał się być tym jedynym. Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” postanowiła podzielić się swoim szczęściem z całym światem i właśnie pokazała pierścionek, a także romantyczne zdjęcia z samych zaręczyn. Nic tylko gratulować!

Agata ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” się zaręczyła! Bohaterka programu nie kryje wielkiego szczęścia

Agata Ząbczyk wzięła udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, jednak mimo prób produkcji, by połączyć ją z Maciejem, okazało się, że związek tych dwojga nie wypalił. Kobieta rozwiodła się zaledwie dwa miesiące po emisji programu. Uczestniczka postanowiła nawet wyprawić imprezę, na którą zaprosiła koleżanki i kolegów z show.

Przed kobietą otworzyły się jednak nowe miłosne perspektywy. Niedługo po rozwodzie Agata postanowiła zacząć randkować i to był początek jej znajomości z obecnym partnerem. Para szybko zamieszkała razem, a w mediach społecznościowych sporo jest zdjęć zakochanych. Agata wraz z ukochanym wybrała się na urlop na Kretę, gdzie nieoczekiwanie dla niej doszło do oświadczyn!

Ukochany Agaty poprosił ją o rękę, a ona powiedziała „tak”!

„100000000 razy tak!! Rozpoczynamy nowy rozdział. Najpiękniejszy dzień w moim życiu. Od teraz będzie ich więcej” – możemy przeczytać pod postem Agaty, a na zdjęciach możemy zobaczyć niezwykle romantyczne chwile zakochanych z plaży.

Jak donosi portal Plotek, pod publikacją aż roi się od gratulacji i życzeń od fanów i innych uczestników programu, w tym m.in. Wojtka i Agnieszki z czwartej edycji.

Jak informował portal "Życie Polska": BARDZO NIETYPOWE ZJAWISKO POGODOWE ZAREJESTROWANE NAD MORZEM. CZY TO MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA PLAŻOWICZÓW? ŁOWCY BURZ PUBLIKUJĄ PORUSZAJĄCE NAGRANIE

Przypomnij sobie: ABONAMENT RTV 2022 NIE DLA WSZYSTKICH! CZĘŚĆ POLAKÓW NIE BĘDZIE MUSIAŁA SIĘ MARTWIĆ OPŁATAMI. KOMU PRZYSŁUGUJE ZWOLNIENIE Z ABONAMENTU? TO SPORA GRUPA

Portal "Życie Polska" pisał również: DONALD TUSK I RAFAŁA TRZASKOWSKI MAJĄ POMYSŁ NA PODZIAŁ WŁADZY MIĘDZY SOBĄ? OGÓLNOPOLSKIE MEDIA DOTARŁY DO NIEOFICJALNYCH SZCZEGÓŁÓW. BĘDZIE GORĄCO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! NIEMAL NA KAŻDYM KROKU CZYHA NA NAS NIEBEZPIECZEŃSTWO O NIEWIELKICH ROZMIARACH. W POLSCE PANUJE INWAZJA KLESZCZY