Gwiazdor TVP od wczesnej młodości marzył o pełnej rodzinie i ojcem został w bardzo młodym wieku. Dziennikarz i prezenter ma 42 lata i trzech synów, z których najstarszy jest już pełnoletni. Okazuje się, że kiedyś marzył o piątce synów!

Jak wyjaśnia serwis Pomponik, dziennikarz, który od lat jest związany z Telewizją Polską jest szczęśliwy również w życiu prywatnym i spełnił swoje wielkie marzenie z młodości. Robert El Gendy od lat pozostaje szczęśliwym mężem, a z żoną Agatą doczekał się trzech synów – Macieja, Jakuba i Oliwiera.

Robert El Gendy zawsze marzył o dużej rodzinie. Miał pragnienie posiadać aż pięciu synów. Tatą został w młodym wieku

Robert El Gendy wyznał w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Tydzień”, że jednym z jego wielkich marzeń od czasów młodości było posiadanie dużej rodziny i spełnianie się w roli męża i ojca. Dziennikarz wprowadził swoje marzenie w czyn i doczekał się trójki synów. Pierwotnie chciał mieć ich aż pięciu!

"Wymarzyłem sobie pięciu synów - byłem zafascynowany koszykówką, chciałem mieć swoją drużynę" – powiedział w wywiadzie, cytowany przez serwis Pomponik.

Co ciekawe, pierwszy syn Roberta El Gendy przyszedł na świat, gdy ten miał 24 lata. Dziennikarz przyznaje, że jego zdaniem był to odpowiedni wiek na to, by zostać tatą, gdyż ma się wówczas pewne doświadczenie w życiu, a przy tym siłę na to, by opiekować się dziećmi – bawić się z nimi, grac z chłopakami w piłkę czy jeździć na mecze.

Wyznał przy tym, że na początku nie było łatwo, a dorośnięcie do roli odpowiedzialnego ojca zajęło trochę czasu. Obecnie popełnia mniej błędów jako doświadczony ojciec. Dziś ma doskonały kontakt z synami, a najstarszy Maciek stał się jego przyjacielem.

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITY SPADEK PO KSIĘCIU FILIPIE TRAFI DO NIEJ. KIM JEST LADY LUDWIKA? MŁODĄ ARYSTOKRATKĘ ŁĄCZYŁO Z MĘŻEM KRÓLOWEJ COŚ BARDZO NIETYPOWEGO

Przypomnij sobie: POWAŻNE OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW SIECI HANDLOWEJ. GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY WYCOFUJE BARDZO POPULARNY PRODUKT. JEGO SPOŻYCIE MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ ŹLE

Portal "Życie" pisał również: HISTORIA, KTÓRA ZDARZA SIĘ TYLKO RAZ. PRZYKRE ZDARZENIE ZABRAŁO RODZICOM TROJE DZIECI. POTEM KOBIECIE UDAŁO SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ. USG POWALIŁO NA KOLANA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TADEUSZ SZNUK OD LAT KOCHANY I UWIELBIANY PRZEZ WIDZÓW „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. CO WIADOMO KONKRETNIE O JEGO ŻYCIU PRYWATNYM? O TYM WIE NIEWIELE OSÓB