Natalia Siwiec od pewnego czasu praktycznie nie przebywa w Polsce i swoimi częstymi wyjazdami zagranicznymi wzbudza wiele kontrowersji. Przez kilka miesięcy celebrytka przebywała w meksykańskim Tulum, gdzie publikowała multum zdjęć przedstawiających jej niemal perfekcyjną sylwetkę.

Okazuje się, że Natalia Siwiec sama uważa swój wygląd za daleki od idealnego i postanowiła przestać to ukrywać. Właśnie znalazła się do Puerto Escondido. W tym miejscu nie ma wielu luksusów i gwiazda miała okazję pokazać się w naturalny, daleki od perfekcji. To duża odwaga z jej strony!

Natalia Siwiec na kolejnej wycieczce po półwyspie Jukatan. Gwiazda postanowiła pokazać, jak wygląda na co dzień, bez retuszu. Fala komentarzy!

Natalię Siwiec najczęściej możemy zobaczyć na fotografiach w wystudiowanych stylizacjach – kostiumach kąpielowych, a także zwiewnych strojach, które podkreślają jej zgrabna i kobieca sylwetkę. Jednak wyjeżdżając do Puerto Escondido Natalia Siwiec postanowiła pokazać się zupełnie innej, mniej znanej fanom strony.

Gwiazda na jednym ze zdjęć siedzi na brzegu kamiennego basenu. Wydawałoby się, że zwyczajna fotografia, ale widać, że Natalia Siwiec chciała zaakcentować, że jej ciało nie różni się od innych osób. Na fotce widać niewielkie wałeczki skóry na brzuchu gwiazdy.

Natalia Siwiec do tej pory publikowała najczęściej zdjęcia, na których można zobaczyć idealnie wyrzeźbiony brzuch. Czy gwiazda utrzyma ten trend i będzie częściej pokazywać się nam bez retuszu?

Jak informował portal "Życie": MEGHAN MARKLE ZNÓW WBIŁA SZPILĘ KSIĘŻNEJ KATE. ŻONY HARRY’EGO NIE POWSTRZYMAŁY NAWET TRZECIE URODZINY LOUISA. TO MIAŁ BYĆ CHWYT PONIŻEJ PASA

Przypomnij sobie: SIOSTRA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO ZORGANIZOWAŁA SYNKOWI NIEMAL KRÓLEWSKIE URODZINY. W MIESZKANIU MILENY POJAWIŁY SIĘ NIESAMOWITE DEKORACJE I PYSZNY TORT

Portal "Życie" pisał również: GRZEGORZ HYŻY POSTANOWIŁ OTWARCIE ODNIEŚĆ SIĘ DO ZARZUTÓW SWOJEJ BYŁEJ ŻONY. ZE STRONY PIOSENKARZA PADŁY MOCNE SŁOWA. NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ SZPILI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: GWIAZDOR TELEWIZJI PRZEKAZAŁ NIEZWYKLE RADOSNĄ NOWINĘ. NAPŁYWAJĄ SETKI GRATULACJI. JANKES JAKO DUMNY TATA POSTANOWIŁ ZDRADZIĆ PŁEĆ I IMIĘ DZIECKA